Novi Fiat Coupe....:-)

Autor Jay-Z, 23 Siječanj 2008, 21:36:07

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

colexxl

auto puca na agresivu možda i malo previše, nekako mu fali one talijanske "elegancije" u dizajnu, inače ideja nije loša ali ako i zaživi sigurno neće biti isti serijski model i ovaj jer malo koji serijski ostane baš istovjetan konceptu.

zvrk


gturcic

Ovo je rad entuzijaste, potrošen jedan vikend u 3dsmaxxu ili cinemi, i nema nikakve veze s Fiatom i nasljednikom Fiat Coupea.

Što se samih dizajnerskih ideja tiče, hauba je kvalitento rješena (iako potpuno konvencionalno i bez ikakvih novih ideja), branik je očajan (carbage usisi i donji dio/lip), kotači su preveliki za proporciju auta (22" wtf?), bočni profil je potpuno nerealan (ogromni kotači, preniski krov), jedni je stražnji dio zanimljiv.

ÄŒisti entuzijazam/amaterizam...

kresozg

batmobil... lijepo izgleda, ali mi baca na neku američku beštiju sa 7.0 motorom. nema mi neku profinjenost karakterističnu za talijane

evo originalnog članka na engleskom, uz još malo slika:

http://www.autoevolution.com/news/british-designer-envisions-new-fiat-coupe-35895.html

moj-auto

Novi coupe bi trebao biti na postojećim platformama kako bi bio jeftiniji od konkurencije, upotreba laganih materijala za karoseriju i sa postojećim motorima može imati jako dobre performanse i malu potrošnju.

zzip

a ti fino digneš temu staru dvije i pol godine... i provališ ovakvu mudrost... :lol

kao mi to neznamo... :lol

zvrk


FileFixer

Razlika je u 15ks, a cijena u 2400â,¬... Ipak lijepo izgleda.

                          E=mC^2 +/-3dB

cicili

kakvi su ovo lijepi autici? to su opet neke provokacije ili stvarno postoji mogucnost da ugledaju svijetlo dana?

kiky776

2.0 turbo i samo 165 ks ?  :boring
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

Miha.

Nečija mašta, a ne stvarnost :)