GP - ugradnja naslona za ruku?

Autor Dr.Grande, 19 Lipanj 2015, 11:02:08

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Dr.Grande

U jednom shopu su mi rekli da je praktički neizvedivo staviti univerzalni naslon za ruku u Grandea jer nema dovoljno čvrst središnji greben, a mene zanima jel netko uspio ipak ugraditi tako što u svoj Grande i je li to bio univerzalni ili original naslon za ruku?

Ako je ipak moguće, jel postoji neki pošteni naslon koji ne blokira ručnu i ne izgleda uvjerljivo loše?

Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Lima_ri

Ja sam ga sebi ugradio ,pogledaj u mojoj temi kako je ispalo ,ako te jos sta zanima samo pitaj
"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

dudo1

Imam i ja takav ko lima
Odlican je ko org

Dr.Grande

Za ove Armstere sam vec negdje citao i cine mi se super, jedino je cijena nesto visa i moralo bi se izvana narucivat (ne znam jel salju uopce u hr).

@lima_ri pogledao fotke u temi, isto mi se svidja i taman odgovara onom sto trazim i vidim da si ga uzeo od nekog tipa, e sad pitanje je gdje ih drugdje ima za uzet? Koji proizvodjac? I kakav ti je bio postupak ugradnje? Moze i na pvt.

Lima_ri

Citat: Dr.Grande  u 19 Lipanj 2015, 17:53:41
Za ove Armstere sam vec negdje citao i cine mi se super, jedino je cijena nesto visa i moralo bi se izvana narucivat (ne znam jel salju uopce u hr).

@lima_ri pogledao fotke u temi, isto mi se svidja i taman odgovara onom sto trazim i vidim da si ga uzeo od nekog tipa, e sad pitanje je gdje ih drugdje ima za uzet? Koji proizvodjac? I kakav ti je bio postupak ugradnje? Moze i na pvt.


Ja sam slucajno naletio na njuskalu na njega, a naso sam ih i na e bayu. Montaza 5 min , stalak se stavi iza rucne u onaj nosac za casu i zavida se direkt u sredisnju konzolu,na njega ti se zavida ostatak naslona.

Proizvodjac iskreno neznam koji je ,nisam obraco paznju.
Sta se tice kvalitete ,evo godinu i pol ga imam i funkcionira odlicno .
Jedino je mana sta se cijela sredisnja mrvicu mice kad se das ljevo ili desno pa se javlja zvuk plastike.
Osim toga meni je dobar, funkcionalan je ,ima pretinac za sitnice, kad ga ne koristis dignes ga gore da ti nesmeta
"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

Talijan

jel moze takvo sto u mog bravca?  ;D

Lima_ri

Citat: Talijan  u 19 Lipanj 2015, 20:01:07
jel moze takvo sto u mog bravca?  ;D

Naravno da ima samo ga treba nac :D
"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"


Lima_ri

"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"