Promjena urica grande punto

Autor Sale-RS, 17 Studeni 2015, 20:57:47

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Sale-RS

Pozdrav! Neznam dali sam na pravoj temi ili ne al imam problem. Nakon promjene urica na grande puntu 1.4 8v ne radi mi kilometar sat i ne mijeri brzinu. Promjenio sam obični sat s malim displejom za sportski bijeli sa većim displejom i napravio proxy i ne pokazuje opet samo su prestali blinkat kilometri. E da i ne tuli mi ono za pojas što mi uopče ne fali nimalo al samo napominjem. Ako netko zna kako što i gdje molim da mi javi... Hvala...,,,

bos

Može biti da ti je različito godište tvog auta i urica tj. ako je punto 2006 pa do polovice 2008 godine a urice su s modela poslije polovice 2008 godine onda bi to mogao biti problem jer struja i body comp nisu isti na tim godištima.

Ja sam to bio radio na grandeu dok sam ga imao, pa sam morao paziti na te godine inače niš koristi od urica.

A uvjek može biti i da su urice pokvarene....

Sale-RS

Hvala na odgovoru i kako je u Matuljima?Testiran je i sve radi preko komandi na laptopu ali na autu neće,a sat je iz 2008 a punto je 2011 pa me zanima jel treba vuč neku žicu i ako treba odkud?

bos

Pa evo jutros je malo mokro i ugodnih 11 stupnjeva....

Zaustavi se koji put ako si u blizini ....

Neće ti odgovarat te urice, nije problem u žici više manje već u samom BODY compu auta i urica koji nisu kompatibilni.
Na uricama ti mora bit odiza naljepnica s kataloškim brojem i datumom proizvodnje, pogledaj taj datum ako je prije otprilike polovice 2008 godine neće radit...

Sale-RS

Hoću kad prolazim javim se,a za urice hvala na savjetima i probat ću tražiti druge

zvezdo

Ja sam zainteresiran za takvu ins tablu pa ako se je zelis resiti tu sam da se dogovorimo.
PS inbox ti je pun.
Sve ono Ã,,ega nema, ne moĹže se ni pokvariti!
ALFA u srcu,FIAT u garaĹži.

zvezdo

Sanjine sta je sa GPom? Jesi promenio auto?
Veliki pozdrav!
Sve ono Ã,,ega nema, ne moĹže se ni pokvariti!
ALFA u srcu,FIAT u garaĹži.