MK1 - Curi ulje

Autor MarkoOne, 01 Prosinac 2014, 18:40:51

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

franjo-fritz

UzviÅ¡eni. Buzz majstore nece na toj cifri ostati garant!!!!! Kolika. Je trzisna vrjednost auta?????? Kolikosve to skupa kkoÅ¡ta??????  Sta je sa ostalim djelovim??? Ajd vi ko da lopatom ugradjujete djelove.. I kojih 60*000km? To je staro vozilo i tu je prici kraj. Kako bi u osiguranju rekli ekonomski neisplativ... Jedino ako ga nemisli imati za sjeme i cekati da bude oldtajmer.
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

ante

Ja to auto nemislim prodavat ja hocu da me vjerno sluzi , boja je na njemu ko nova nema nigdje friza , pa da bude i tisucu eura vise ja bi ga radio jer mi to auto puno znacii nece se nikad prodat e i danas sam vidio da nedimi plavi dim nego bjeli i nedimi tako puno nek saceka malo u garazi

ante

I dobro je rekao franjo uvik se okoti trosak ali nisam skrtaros pa i negledam i pare

buzz11

#93
Francek nisam ja nikakav uzviseni. Nisi bas uvijek najpametniji. Da covjek ima para kupio bi noviji auto vjerojatno. Koja je poanta ugradit drugi motor od 100e? Opet ce imat drek sa kojim nikad ne znas i kojeg ce stalno krparit. Gdje je tu ekonomska isplativost? Sto si se uhvatio ko pijanac za plot za tih 60000 km? Zasto mislis da je nemoguce? Procitaj moj post na prethodnoj strani. 32 godine star auto sa 23.580 km, kod mene u garazi. Da kupim motor za 100e i utrpam unutra da se mogu vozit?
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

ante

Da slazem se sa buzom auto ima stvarnih 60,000 tkm
Znam da je cudno da to ode , i meni je cudno , ima sam frenda koji nije golfa 2 palio dvje godine , iso ga je upalit i upalio je nabio dva puta gas i odu prstenovi 
tako da mi nije cudno ponekad i najboji majstori faliju ali motor sa 60,000 km nosit na busenje to je suludo  , osim ako je motor ostao bez ulja

ante

Dok sam bio radio u servisu , covjek je kupio motor u drugog servisera u st , dosao je do mene auto nije htjelo radit  i naravno sta je bilo dobio je popusen motor koji je platio 1000 e  apsolutno motor je bio za u zeljezo i ko ce mu vratit pare Ä'ava crni tako da polovni motor mogu kupit samo pijan , macak u vreci u 99'99999 % slucajeva zato sta svi hoce zajjj , nahvali motor iz drugog svjckog rata to pali to vozi nakraju to zariba i napravu od tebe budalu , nije blok plastika da se cjepa prekonoci mozda svi preporucuju busenje bloka kad idu nove karike ali ja san ih x slozio samo dobro ocistit klipove i cilindre i samo deri

buzz11

Ma svaka je rasprava suvisna. Ulozi nesto para i slozi to sto imas. Cilindri su sigurno dobri kao i klipovi. Karike i leteci novi i dovidenja. Sitnjaver tipa gumice ventila, brtve i semerinzi i miran si. Kakvi polovni motori. Glupost. Da bi bio siguran u taj polovni isto tako moras to sve i na njemu napravit. Polovni se uzima kad se postojeci saspe do kraja i nema ga nikakvog rezona slagat.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

ante

Pa normalno ali zasto jednostavno kad moze komplicirano

buzz11

Zato i ne pitas za savjet sto bi i kako bi. Napravis ono sto mislis da je najbolje  :ok:
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

hattrick

ako želis sebi složit auto onda se slaže svoj motor,sve izmjenjaš i znaš na čem si,ako ga mislis prodavat stavis drugi motor i boli te papak,jer kupovina drugog polovnog motora je kupnja mačka u vreći.

ante

Pa slazem se sredim svoj motor i deri , nikad nisam u zivotu kupio polovan motor a i nitko nece prodat motor koji radi za 100 e

ante

Zanima sto vi mislite o victor reinz brtvama ja imam dobra iskustva , goetze su jako kvalitetne , jedino sam imao losa iskustva sa el ring brtvama nevaljaju nista iako ih njemacka radi

Puntach

Citat: lukaa  u 13 Ožujak 2015, 09:28:15
dobra kompresija, a da auto dimi na auspuh, trosi ulje i baca ulje na iberlauf - potroseni uljni prstenovi

Da li je to vas konacni odgovor :82:
PoĹÄ,,tujem svakoga al se nikoga ne bojim, osim dragog Boga jer je razlog ĹÄ,,to postojim...

Dok zivot juri, ja cu lagano...

the-rider

Citat: ante  u 13 Ožujak 2015, 13:56:45
Zanima sto vi mislite o victor reinz brtvama ja imam dobra iskustva , goetze su jako kvalitetne , jedino sam imao losa iskustva sa el ring brtvama nevaljaju nista iako ih njemacka radi

dobre su
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Memphis

Citat: ante  u 13 Ožujak 2015, 13:56:45
Zanima sto vi mislite o victor reinz brtvama ja imam dobra iskustva , goetze su jako kvalitetne , jedino sam imao losa iskustva sa el ring brtvama nevaljaju nista iako ih njemacka radi
Elring brtva za poklopac ventila ti je potpuno ista kao i V.Reinz. Samo što Elring košta 20 kn a reinz 42 kn ....