Coupe 20vt skidanje armature

Autor kiky776, 21 Travanj 2011, 18:53:28

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

kiky776

Prilikom skidanja armature na coupeu smo frend i ja došli do problema, nemožemo ju nikako izvući van.
Svi Å¡arafi su poskidani (koje smo naÅ¡li), sve se klima gore dole, ali neće van pa me zanima ako joÅ¡ negdje ima možda nekih skrivenih Å¡arafa ili ima neka caka ...  :help:



Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

autoservis-edo

jesi li odserafio stup volana....znam da na puntacima mora ici i stup volana van da bi se izvadila inastrument tabla van a i danas sam na jednom citroneu C5 vadio tablu van i isto sam morao stup volana izvaditi komplet van da bi izvadio tablu.

astronomy

Citat: kiky776  u 21 Travanj 2011, 18:53:28
Prilikom skidanja armature na coupeu ....

vidim da je ovo prastari post, ali molim te sjecas li se kako si skinuo onu plastiku kod prekidaca ventilacije i ovu oko satova na kontrolnoj ploci....izgorjele lampice pokazivaca / osvjetljenja a neda mi se pokidat stogod...hvala :)

marko31

Oko ventilacije skines tako da primis krugove za regulaciju i povuces van i onda ispod imas male serafice, a za kmh tj ova lajsna kroz cijelu sirinu auta ti ima seraf s jedne i druge strane iznutra(prvo moras odozdo odserafit i skinut poklopce bocne da mozes s rukom do serafa) i jedan imbus je ispod pininfarine. :)

astronomy

fala ti!
probam i javim
na mobu sam procitao sto si napisao za skidanje prekidaca "klimatizacije" i vidi vraga - skidaju se samo tako :)