Kupovina 2.0 turbo 20 V

Autor R2D2, 26 Siječanj 2014, 21:42:41

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

R2D2

Pala je odluka za kupovinu, tražim neki u što boljem stanju , jel znate koji za preporučiti da se prodaje ?
Da li tko zn Å¡ta o ovome ?
http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-coupe-2.0-20v-turbo-oglas-8875043

Mate 16vt

to je bivši od ludamana sa foruma imaš temu,malo je potraži....lik je prijatelj mi na fejsu i kako god piše tako je,možeš slobodno uplatiti pare i da ne gledaš auto

Jay-Z

Koliko znam, u auto je uloženo puno truda i novaca da bude savršen, tako da vjerujem da ne budeš pogriješio kupnjom. :ok:

R2D2

Ok, to su dobre vijesti. Ja bi najradije jednog u tvorničkom stanju bez preinaka ali vidim da takvoga u hr kupiti je skoro mission impossible. Da se može uvesti odmah bi ja put iItalije ....................

Jay-Z

Nažalost, to je malo teže. Ako i ima koji ti nisu u prodaji. Iako ovaj po vanjštini he sasvim u redu. Ima set od Limited editiona, zadnje led lampe koje mu odlično stoje, takve sam imao i na svom, i druge felge, ali vjerujem da si sam možeš kupiti felge koje ti najviše odgovaraju. Što se tiče mehanike, sve šta je napravljeno, neće mu škoditi, ako je kvalitetno napravljeno. :ok:

ludaman

Sve preinake koje su napravljene na tom autu/motoru su napravljene da bi auto duze trajao. Nista nije izmisljano niti "nabrijavano", to sto s tim preinakama nesto bolje ide je nusprodukt :). Sto se tice mehanike auto je TOP, apsolutno sve sam promjenio sto je trebalo i sto nije trebalo, citavi motor je napravljen na novo. Jedino sto nije izmjenjeno su sarafi glave koje nije ni bilo potrebe mijenjati. Mehanicki je jedan od najboljih coupeaca 20vt u HR, a kupit mehanicki loseg 20vt to si naje ko zuti.. ja sam u taj auto ulozio nesto vise od 25 000kn + sta ga je jos decko posljie polakirao, limited edition kit, stavio kozne siceve... :)
Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!

Dj Mattej

Da auto je u top stanju ja sam svjedok ludaman-a i JAY-Z-a jer znam i daljnu povijest tog auta odprije 7,8 godina ali ove novce koje piše da vrijedi vrijedi TEORETSKI i više al u praksi i REALNOSTI s obzirom na druge cijene Coupe 20VT-a i s obzirom za koje niske pare ga je taj dečko dobio (pitaj ludaman-a na PM) možeš mu skinut cijenu za 1000E minimalno jer nitko ti ne plaća prethodna ulaganja vlasnika u auto pri kupovini istog. Po ovoj logici bi ja za svog trebo tražit 2000E više jer sam uložio u SA elektroniku 2500E :D jel?, nažalost piši kući propalo :D Hrvatska je zemlja di se niš ne cijeni ;)
removed by admin

ludaman

O čemu ti pricas??? Kakve veze ima za koliko sam ja njemu taj auto prodao? Mogao sam mu ga i pokloniti i šta bi on onda trebao, poklanjati ga dalje? Ako pogledamo cijene ostalih coupeaca u hr, taj auto vrijedi i više love od ovoga kolko trazi!

Sent from my HTC One using Tapatalk

Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!

Dj Mattej

#8
šta fali ovome autu, isto tako je promjenjeno gro dijelova, napisao je čovjek, a i da treba neš malo pošarafit taj posao ne vrijedi 2000E sigurno :)

http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-coupe-20v-turbo-regan-1-godinu-260ks-oglas-8323342
removed by admin

Miha.

Ovaj crni je valjda dobar, kolko sam uspio razaznat sa slike ima prednje siceve od alfe gtv..Ja isto tražim nešto orginalno..

Po mojem ukusu bi joÅ¡ trebao dodat kojih ~600â,¬ (org felge, suvozačev airbag, recaro prednja sjedala)
=5100â,¬

Kod plavog-ljubičastog (2900â,¬)
lakiranje 10tkn
sicevi kožni ~2000kn
airbag suvozačev ~500kn
le kit -1600kn
=4700â,¬

Crni iz trogira (2500â,¬)
lakiranje 10tkn
veliki, mali servis, auspuh ~9000kn
le kit 1600kn
=5200â,¬

:zzz: :)

Mate 16vt

odmah da te upozorim....uzalud ti pisat cijene.....to nikad nije tako kako si zamislio....uvik je viÅ¡e....sa crnim ti i dolaze orginalne felge i gume tako da si to rijeÅ¡io...ako čeÅ¡ tražiti orginalan izgled onda ti i ne trebaju recaro sicevi,jer su iÅ¡li na limited edition,a ovaj to nije u orginalu iako je vizualno identičan :D.....to je Ä'avlji auto koji će te uvijek vući da joÅ¡ uložiÅ¡,a u crnome imaÅ¡ sve

Jay-Z

Koji god Coupe uzeo pripremi se i novčano... Em zbog potroÅ¡nje, održavanja, registracije pa na dalje... Sretnik si ako si naletio na odličnog. Kod ovog prvog koji si naveo barem znaÅ¡ iz prve ruke da je sve nanovo raÄ'eno. Budimo realni, ti auti su stari skoro 20 godina i dobro izvoženi. Å teta je Å¡ta se ne može uvesti auto izvana, ima primjeraka i sa par tisuća km, ali opet to su puuuuno već novci....

franjo-fritz

Ima jedan cupe 2,0-20 v sa org 110tkm i sve original nikakve prerade al ima jedan problem...........nečega čovjek prodati iako je nereg. Stoji i skuplja prašinu
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

R2D2

Hvala svima na odgovorima , budem išao pogledati te aute pa ću vidjeti.
Ako netko bude još znao za kojega neka se javi.

R2D2

Evo  update!

Uzeo sam onaj iz plavo-ljubičasti  iz Knina. Ja sretan.
Slike uskoro.


Sada slijedi tek veselje sa ureÄ'ivanjem pa imam par pitanja :

1. Koje gume 205/50/16 preporučate ?

2. Da li ste za staviti LE kit ili ne , da li je onaj poljski dobar ? Brine me da li će auto biti prenizak sa tim pragovima i lip-om  za npr neki rinzol i slično.

3. Koliko bi se dobilo na kvaliteti ovjesa sa Bilstein amortizerima i tvorničkim oprugama.

4. Da li je moguće staviti originalno daljinsko centralno ?

5. Da li se mogu naručiti sve originalne oznake za auto pošto je plan da ide cijeli na lakiranje.

6. You name it