Kupovina 2.0 turbo 20 V

Autor R2D2, 26 Siječanj 2014, 21:42:41

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Miha.

1. Michelin Pilot Super Sport, Continental Conti sport contact 5, Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 :)
2. Trebao bi biti dobar!


R2D2

Eh, a ja razmiÅ¡aljo izmeÄ'u Dunlop Sport MAXX RT i Bridgestone Potenza RE 050 ...............

ludaman

Citat: R2D2  u 24 Veljača 2014, 15:18:23
Evo  update!

Uzeo sam onaj iz plavo-ljubičasti  iz Knina. Ja sretan.
Slike uskoro.


Sada slijedi tek veselje sa ureÄ'ivanjem pa imam par pitanja :

1. Koje gume 205/50/16 preporučate ?

2. Da li ste za staviti LE kit ili ne , da li je onaj poljski dobar ? Brine me da li će auto biti prenizak sa tim pragovima i lip-om  za npr neki rinzol i slično.

3. Koliko bi se dobilo na kvaliteti ovjesa sa Bilstein amortizerima i tvorničkim oprugama.

4. Da li je moguće staviti originalno daljinsko centralno ?

5. Da li se mogu naručiti sve originalne oznake za auto pošto je plan da ide cijeli na lakiranje.

6. You name it




Cestitam :D

1. yokohama parada

2. Nece biti prenizak, taj komplet dosta uljepsa auto :)

3. Sa tvornickim oprugama je pitanje sta bi dobio, ali najpoznatija kombinacija na svijetu Bilstein B8 + Eibach opruge. Puno bolja opcija od gewindi (osim ovih od 10 000+kn)

4. Kako ne :)

5. Mogu, ja sam sebi uzeo na ebayu za smijesne novce

6. Samo gassss :D
Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!


R2D2

Naručio sam Dunlop SPORT MAX RT 205/50/16.

Pošto auto nema centralno daljinsko kakvo bi bilo rješenje za to ?

I dali se može ovo kupiti i koristi umjesto postojećeg ključa ?

http://www.ebay.it/itm/FIAT-PUNTO-DOBLO-MAREA-BRAVO-BRAVA-DUCATO-PALIO-COUPE-TELECOMANDO-CHIAVE-KIT-/110853680457?pt=Ricambi_automobili&hash=item19cf64ed49

U biti sad tek vidim da je bez daljinskog .



Jay-Z

Nabavi si samo set sa daljincem kao privjeskom i bez problema ga spojiš... Imaš po oglasnicima ili po ebayu...

Miha.


R2D2

Previše obija bubrege za moj ukus a i 225 ubija po kolotrazima

R2D2


Miha.

Citat: R2D2  u 05 Ožujak 2014, 16:43:54
Previše obija bubrege za moj ukus a i 225 ubija po kolotrazima

Nešto si krvo skontao! Samo je 1mm manja visina, odnosno 2mm ukupno po promjeru što nemam nikakvog utjecaja na udobnost dapače ta guma je udobnija zbog svoje veče širine usto imaš bolja ubrzanja, bolje koči i bolje drži cestu..
I da štiti felgu jer je guma malo više van..

R2D2

Ne volim preširoku gumu jer više me nosi po kolotrazima i lošija je po kiši i snijegu.
A i ta dimenzija je vrlo egzotična i skoru ju nitko ne prodaje a i oni koji je nude nude uglavnom Kumho koja je klasu lošija od ove Dunlop.

Miha.

Kako hočeš :)

Imaš marki kolko želiš i cjenovno od jeftinih prema skupih ;)

R2D2

Svatko ima svoje veselje, moje je da auto ostane Å¡to vjerniji originalu ,znam da je 225/45 bila originalna ali ipak... ,  sada je cilj pronaći dobre kožne siceve pa ako netko ima ....


TakoÄ'er fali mi jedan čudan dio auta, ispod prednje haube ima prema prozoru jedan veliki spužvatsti dio koji drži haubu , kod mene fali s desne strane , jel ima netko možda za prodati ?
TakoÄ'er kupio bi  i prednji branik ali da je u odličnom stanju, ovaj moj je dobar ali su u predjelu oko tablice ga rezali i stavljali mrežicu .

goran20vT

Ljepo sreÄ'en 20vT iz Trogira mislim koji je dugo stajao....   :rofl
Prodaju auto a ni u fazu ga neznaju staviti jbt,kupac kad doÄ'e po auto prvo si mora remen narihtati



http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-coupe-2.0-20-v-turbo-oglas-17164043

franjo-fritz

 :hm:   Koliko vidim motor bio vani a nije stavljen u fazu khm
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks