Fiat coupe - pitanja u vezi alarma i ugradnje daljinskog

Autor Shemsi, 16 Lipanj 2015, 23:11:54

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Shemsi

Pozdrav.
Zanima me gdje se na modelu 20vt isključuje alarm (ključem). Tražio sam bravicu, ali ju ne vidim nigdje...

Isto tako zanima me gdje je najbolje (najlakše) spojiti univerzalno daljinsko zaključavanje. Dobio sam preporuku da spojim u desnim vratima, a možda netko ima bolju ideju da ne moram skidati tapecirung vrata...
Hvala unaprijed

ludaman

Ako se dobro sjećam, alarm se iskljucuje u pretincu kod suvozača, onaj okrugli ključ je. Ili je to od airbaga?! :) ne znam, ne koristim ni jedno ni drugo lol.

A za sve te *** izguglaj "polak coupe manual". Tamo imaš kompletan servisni manual sa objašnjenjima, ilustracijama...
Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!

Shemsi

Citat: ludaman  u 18 Lipanj 2015, 13:40:25
Ako se dobro sjećam, alarm se iskljucuje u pretincu kod suvozača, onaj okrugli ključ je. Ili je to od airbaga?! :) ne znam, ne koristim ni jedno ni drugo lol.

A za sve te izguglaj "polak coupe manual". Tamo imaš kompletan servisni manual sa objašnjenjima, ilustracijama...
Hvala. Naučio sam taj manual napamet još dok smo stavljali 16vt u bravo... I tamo lijepo piše da je u pretincu za rukavice, ali naravno da bravice tamo nema :P
Pa me zanimalo jel netko tražio ikad i gdje bi moglo još bit...

goran20vT

Ajde da si uzeo taj auto....  :ok:

Jeste rješili motor?

Shemsi

Citat: goran20vT  u 18 Lipanj 2015, 21:28:29
Ajde da si uzeo taj auto....  :ok:

Jeste rješili motor?
Ma ništa još. Ima nekih stvari koje se prije moraju rješit, ovo stignem...

Niknejm

Kod mene je bio bas na alarmu, pored posudice sa kociono ulje.

E sad, dali je to oem ugradnja ili ne, pojma nemam.

Btw, sta imas vaznije od motora :D
FirstInAllTrouble

Niknejm

Jesi ugradjivao ti daljinsko?

Znam da ima centralno, samo ne znam je li u lijevim vratima ima motoric? Ili samo u desnima

Tak da znam kaj da narucim s ebaya :)
FirstInAllTrouble

Shemsi

nisam još. Pri kraju sam sklapanja auta i nadam se registracije. Kad bude u voznom stanju, onda se bavim detaljima kao što su daljinsko...
Meni je Huan rekao da je on spajao kod desnih vrata. A naručio sam neki set za 80kn s dva daljinska...

Jay-Z

Ako me pamćenje dobro služi... ImaÅ¡ žice koje idu u vrata (ispod volana), otkrijeÅ¡ koje su za otključavanje i zaključavanje, i spojiÅ¡.... Nije neka nauka... Eventualno možeÅ¡ spojiti joÅ¡ jednu na sva 4 žmigavca...  :)

Shemsi

Citat: Jay-Z  u 19 Listopad 2015, 17:35:35
Ako me pamćenje dobro služi... ImaÅ¡ žice koje idu u vrata (ispod volana), otkrijeÅ¡ koje su za otključavanje i zaključavanje, i spojiÅ¡.... Nije neka nauka... Eventualno možeÅ¡ spojiti joÅ¡ jednu na sva 4 žmigavca...  :)

:ok: