Coupe turbo plus info

Autor Coupe20, 03 Listopad 2015, 12:16:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Coupe20

Ako neko moze reci sto o ovom coupe turbo plus iz osjeka na njuskalu za 2.500e....

Coupe20

Kako staviti link s njuskala

AntonioK



Coupe20

Ako neko sa foruma prodaje coupea nek se javi

Coupe20


Coupe20

Fala na info ja sam u utorak vec isplanirao krenuti za osjek a nije mi bas usput

M.P.

ovaj zg ti je na forumu

http://fiatisti.hr/forum/index.php?topic=36324.0

a jednostavnije ti je da ti netko iz osijeka Å¡kicne auto, i poslika neke detalje pa onda putuj ako se čini dobar. nemoj na neviÄ'eno pola hr prelazit, bar ja ne bi

Coupe20

Danas bi mi trebao taj lik poslati slike iznutra i motora pa cu viditi.a ovaj iz zg je navodno originalno bio 1.8 pa je ubacen novi motor 2.0 turbo a sad kako je odradjeno ko zna koliko sam ga ja razumio instalacija i motor komplet su prebaceni bez nekih prebrikavanja i to

Stilo M

U ovog tamno crvenog 2.0 je sve komplet iz drugog auta prebaceno tak da je 1/1 kolko je meni poznato.Auto je prije bio 1.8 16v
Decka znam osobno i znam da je odrzavo auto i slagao ga za svoj gust
Auto je u Dugom Selu
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Coupe20

A taj novi motor turbo jel se zna u kakvom je stanju mada mislim da nebi radio taj posao da nije dobar

Coupe20

Ne kuzim te ljude koji u oglasu navode netocne podatke ko da ce neko kupiti bez da vidi ....ovaj iz osjeka kate da je unutrasnjost ko nova osim tapecirunga na krovu jedva cekam da mi posalje slike

alister

ja bi tog iz Osijeka zaobišao u šilokom luku, auto nije registriran niti vožen zadnje 3 godine ??? Tko zna na što taj auto liči na kraju...

Coupe20

Alister jel ti znas ovog iz dugog sela

franjo-fritz

Ovaj crveni iz dugog sela je od jonya bar mislim. Ako je auto je u stanji10/10
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks