Coupe turbo plus info

Autor Coupe20, 03 Listopad 2015, 12:16:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Stilo M

Citat: franjo-fritz  u 03 Listopad 2015, 16:19:20
Ovaj crveni iz dugog sela je od jonya bar mislim. Ako je auto je u stanji10/10
Da,to je taj
Znas i ti Igora,dolazio je na meetove dosta
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Coupe20

Za sad idem vidit taj u d.selo i ako sve stima kupujem  :formula:

goran20vT

U šubeniku bi trebao biti od mate16v tu sa foruma 16vt coupe,presložen i u super stanju je bio... imao je od 20vT felge...

A sad ovaj iz dugogo sela je kod vlasnika jako jako dugo i auto je bio nekad jako dobar,kako je sad neznam...

Coupe20

Jel taj od mate na njuskalu

Coupe20


franjo-fritz

Ovaj iz dugog sela je 10/10 nema greške
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

goran20vT

Citat: Coupe20  u 03 Listopad 2015, 19:19:17
http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-coupe-20v-turbo-oglas-15294929     
Jel ko zna di je ovaj zavrsio

Kod Shemsia u Virovitici...
Treba motor složiti lupa...

Auto je sa full poznatom povješču,bio davno na forumu itd...

Shemsi

Kod mene je. Složeno sve i čeka ubacivanje motora i regu...

Coupe20


alister

Citat: Coupe20  u 03 Listopad 2015, 16:18:26
Alister jel ti znas ovog iz dugog sela

Ne znam, viÄ'am ga na cesti i na parkinzima često, i izgleda očuvano. Po zvuku motora mi se čini kao da je dobro pažen. Ali to je sve Å¡to ti mogu reći

Niknejm

Citat: Coupe20  u 04 Listopad 2015, 00:41:36
http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-coupe-20v-turbo-oglas-16355641
Ovaj je ne los


mislim da ovo nije slozeno nakon sudara ni kod jednog vlasnika, a bilo ih je 7 ako se ne varam :)

Anyhow, mene bi smetalo za 5k eur ako to nije slozeno, jer treba nova hauba.
FirstInAllTrouble

Miha.

Da navodno puno uložili i zadnji i predzadnji vlasnik, a nijedan nije imao 300kn za napunit klimu :rofl

Coupe20

Citat: tono92  u 04 Listopad 2015, 12:35:11
150kn cak se i za 100 naÄ'e :)
A sto ces majstori  :busted:

ludaman

Citat: Niknejm  u 04 Listopad 2015, 10:31:44


mislim da ovo nije slozeno nakon sudara ni kod jednog vlasnika, a bilo ih je 7 ako se ne varam :)

Anyhow, mene bi smetalo za 5k eur ako to nije slozeno, jer treba nova hauba.

Auto je cijeli lakiran, i mogu reci da su ga spasili i doveli u red estetski :)
Ne kuzim sto si tocno zaokriuzio na slici, vjerojatno si mislio na luft izmedu maglenke/zmigavca i haube. Moze se tu staviti i nova hauba, novi branik, traverza koja drzi branik ali lufta ce biti dok god netko ne uzme 2-3 dana i postela cijeli prednji kraj, ne samo taj cosak jer jedno veze drugo. Osobno sam imao situaciju di sam sebi to sve stelao i trazio perfekciju. Na tvojem i od Domagoja sam mjerio di sta stoji (posto ja nemam originalnu traverzu) i vidio sam da se stvari bas ne podudaraju. Moj zakljucak je da su ti auti iz tvornice izlazili rastelani jer nemaju dovoljno sarafa da drzi prednji branik. Pogotovo ako se nema plastika ispod motora (ona vise manje sve diktira).

Za klimu, ja sam slagao klimu i klima je radila. Ali me zajebavala kuplung remenica. Tj nekad nije htio spojit pa sam morao malo lupit po remenici i onda je spojila. To je kod mene prestalo i opet se pojavilo kad je auto otisao u Trogir. Poslije sam prodao decku drugi ispravni kompresor nakon kojeg on nikad nije napunio klimu (koliko je meni receno)

Ja sam osobno u taj auto ulozio preko 3000e. Apsloutno sve od mehanike se napravilo, i na nicemu se nije stedilo. Sve oko motora, kocnica i zadnjeg ovjesa sto pise u oglasu sam ja napravio i napisao za oglas (decki samo kopiraju tekst). Filip je poslije mene lakirao auto, stavio siceve, uredio estetiku. I trenutni vlasnik si je opet dao truda da uredi auto, proveli smo dosta vremena na telefonu i decko ne zvuci kao neki balavander nego se odnosi prema autu kako treba.

Ako koga sto jos zanima o tom autu neka napise slobodno, ja sam ga spasio iz mrtvih i znam dosta o njemu. :)


Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!