Coupe turbo plus info

Autor Coupe20, 03 Listopad 2015, 12:16:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Niknejm

Lepi, ja znam da si ti mehaniku poslozio, al ovo visi jos od sudara i nikad se nije sredilo. Do tad je luft bio savrsen.

Mozda je nekom sitnica ako auto ide ravno, ali ja za to ne bi dao 5k eur. Uostalom, znas i sam kak se krecu cijene.
FirstInAllTrouble

devaST

#31
I ako se nevaram u trogiru je bio na bilim felgama bio je u filipa. Ali sada je zavrsija u st :) gledan ga svako malo kad oden u prijateljice na kavu. :)


Da sad sam vidio oglas. To je taj. Iskreno cu ti kazat bizi ca od njega. Nije vise svrsen. Ako te zanima ista u vezi motora. Motor auto je bio prolupa. Dok je bio u trogiru i onda je isa u huana(kako vec se zove zaboravi ali znate o kome pricam) i stavljana je druga masina.

Momak je proda megan sport i kupio ga u split i reka je da nije bas. Koliko sam bio vidio auto je iznutra bio raskopan tako je stajao. Tako da ko ga misli uzet neka ga detaljno pregleda.

Coupe20

Aj fala na informacijama ostaje mi ovaj iz d.sela i jedan crni iz varazdina

Coupe20

Tog sam zvao i nije turbo kaze a i nije njegov neg od frenda i sve neeto ajme ajme

goran20vT

#34
Ko ti je reko da je motor prolupao i da ga je huan slagao? To mislin da nije istina jer sa huanom se cujem cesti i mebi je sve slagao po bravu pa kislim da nije istina...znam svaki detalj o tom autu ko i par kolega tu tak da ....
To je od ludamana bivsi....
On je sve poslozio i onda ga prodao... on moze sve iz prve ruke reci

Coupe20

Jel kome poznat crni turbo iz varazdina sa zutim felgama

thomekh

nikome osim meni jer auto nije nikad bil na nikakvom forumu a ja ti garantiram da je na autu sve kak mora biti  :formula:

Coupe20

E sad imam dva za pogledat taj u vz i d.selo jedan ce se voziti u nin

ludaman

Citat: devaST  u 04 Listopad 2015, 15:07:39

Da sad sam vidio oglas. To je taj. Iskreno cu ti kazat bizi ca od njega. Nije vise svrsen. Ako te zanima ista u vezi motora. Motor auto je bio prolupa. Dok je bio u trogiru i onda je isa u huana(kako vec se zove zaboravi ali znate o kome pricam) i stavljana je druga masina.

Momak je proda megan sport i kupio ga u split i reka je da nije bas. Koliko sam bio vidio auto je iznutra bio raskopan tako je stajao. Tako da ko ga misli uzet neka ga detaljno pregleda.

Od kuda tebi informacija da je motor prolupao i da je stavljen novi?
Kako se igrate pokvarenog telefona to je strasno!

Motor NIJE prolupao, a auto je bio kod mene ne kod Huana. Na motoru se odsarafio trigger (zupcanik) senzora radilice i motor je trokirao jer je pozicija radilice setala. Vjerojatno su decki sa fakulteta strojarstva i brodogradnje di je bila radilica na nitriranju skidali trigger i nisu zalijepili sarafe.

A taj "prolupani" motor je slagao Huan dok je auto kod mene bio, motor je tako dobro slozen da ima jacu kompresiju od tvornicke! Mjereno u 1. mjesecu ove godine dok sam trazio kvar. Mislim da Huan sam po sebi ima vrlo dobru reputaciju oko slaganja tih motora a i ja nisam bas stedio, tako da je imao otvorene ruke i napravio je sve sta misli da treba napraviti, znaci sve :) Kod mene je isao brze od E46 M3, Cayyene turbo sa 5.7 do 100kmh. Toliko je dobro isao da kad se Grga sa Raba vozio u njemu je mislio da je njegov neispravan (a 100kg laksi auto je imao). Na kraju bi ja to pripisao toj kompresiji.

Taj prolupani motor drzi tlak ulja 2 bara na leru i ima jacu kompresiju od tvornicke. Da su bar svi tako prolupani, vise bi se vozili a manje piskarali ruzne i neistinite stvari po forumu ;)


Pa idemo dalje,
Mehanicar /elektricar sta je vec, koji je Filipu radio po autu nije bas svoj. Filip je metao plasma satove i neke jos dodatke koje je kasnije skinuo i zice od struje su bile iskemijane i visile ispod armature (koliko znam decko u Splitu je to slozio)

Struja oko motora je kompletno preslozena u 1. mjesecu, svi kontakti koji su bili sumnjivi su uredeni, zice koje su nakon 20godina grijanja i hladenja dale svoje su promijenjene i sve fino metnuto u buzire i omotano trakom za instalacije. 3 dana posla sam samo na to izgubio.

Tom autu vrlo malo fali da bude stvarno odlican, ali trazi roba (kao i svaki drugi 20vt) koji ce to pedantno napraviti! Vecina stvari je napravljena i ostale su samo *** da ukupni dojam bude odlican. Koliko znam na autu ja apsolutno sve ispravno osim 1. brzine brisaca (to je vjerojatno zato sto je motor prolupao :P ) a vi dragi moji sto pljujete, nadite mi jednog iz oglasa koji je potpuno ispravan?!

I taj sudar sto se spominje, ne zelim da netko misli da je auto odvaljen i da krivuda po cesti. Oba mosta se sarafe bez ikakvog problema i napinjanja. Znaci sasija je ravna.  Sto se ne moze reci za neke primjerke koji slove za odlicne a prednji most se mora napnuti da bi ga zasarafio.

Zakljucak na kraju.
Netko tko zeli auto a da se ne mora bojati dali ce se motor raspasti (tko nije imao 20vt ne zna za taj strah i gledanje cukice pritiska ulja, a svi su to prosli jer je uvijek nesto bilo neispravno) i ne smeta mu sto autu treba dati truda ovo je auto za njega. Dali vrijedi te pare? Ne znam, kod nas je trziste i ovako i onako unisteno jer vlada opca besparica. Ali samo probajte kupiti neki mehanicki upitan 20vt pa ga ici slagati na nacin kako sam ga ja slagao. Debelo cete premasiti cifru koliko decko trazi za njega.


p.s. sve sto pisem o autu je do 1. mjeseca ove godine kada sam ga zadnji put vidio i vozio. Ali kazem, cesto sam na telefonu sa sadasnjim vlasnikom i vise manje znam sve sto je radio na autu u meduvremenu







Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!

devaST

A dobro ako ti tako kazes. Onda su po splitu kruzile krive price kao da se zvao huan za ventile za 20vt i da je rekao da je bas masina od njega mu tu i da nije ih bas prezivilo. Uglavnom sta bilo da bilo. Ako je to sta ti kazes onda odlicno osoba koja ga kupi ce bit sretna i jer auto ima urednu masinu.

Ali svejedno ako je tako kako kazes odlicno ali cudno mi da momak ga tako brzo prodaje. Sta je u njega nekih godinu tako nekako ako i toliko

devaST

Bolje da su bile prazne price nego da naleti netko sa foruma na kasetu brokava pa place po zivota!

Coupe20


Coupe20


somthing_ugly

pitaj kolegu Mate 16vt, mislim da je to bio njegov auto

Niknejm

Ak je Matin, onda su to i moje felge na autu :D

Btw, ako netko ima 20V turbo felge za prodat, neka kaze..
FirstInAllTrouble