Coupe turbo plus info

Autor Coupe20, 03 Listopad 2015, 12:16:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

R2D2

Ja kada sam kupovao a ima tome 2 godine tražio sam toga tipa iz osijeka slike kada mi je poslao bilo je za sjesti i plakati , plakati od tuge kakvo govno prodaje , ne vrijedi ni 500 eura , a za plakati od sreće šta nisam išao u osijek pogledati to od auta. Baš sam ovih dana dana bacio oko na ponudu coupea iz njuškala , sve je više manje groblje uz možda 1 izuzetak , a i sada se može turbo dobiti za sigurno 1000 E manje , vidi se je da je kriza i tuga još veča .

Boxer

Citat: goran20vT  u 08 Studeni 2015, 19:34:23
Motor radi normalno,al se čuje varijator,to je normalno da ode i kod fiata i kod alfe
pa popucal je i iza kit i kitan je dio haube napred,niš strašno...

Ja ga stavljam dalje u prodaju,meni ne treba,ak bude ga ko htel za male novce nek se javi


Daj neke slike i detalje u pp, možda imam kupca
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Boxer

Citat: tono92  u 19 Veljača 2016, 23:44:54
I bolje ti je da nisi isao , bio ja sa frendom,ugl auto stajao na suncu i sve je popucalo od instrument table nadalje tal da bio je u minusu 400kn plina i cijeli dan voznje  :facepalm:

Kad je to bilo i gdje je auto bio?
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

goran20vT

Citat: Boxer  u 20 Veljača 2016, 07:56:19

Daj neke slike i detalje u pp, možda imam kupca

OÅ¡lo je to odmah kroz 10 dana... uzeo sam ga i preprodao,nije mi se dalo zezat stime...

goran20vT

Citat: R2D2  u 19 Veljača 2016, 23:09:40
Ja kada sam kupovao a ima tome 2 godine tražio sam toga tipa iz osijeka slike kada mi je poslao bilo je za sjesti i plakati , plakati od tuge kakvo govno prodaje , ne vrijedi ni 500 eura , a za plakati od sreće šta nisam išao u osijek pogledati to od auta. Baš sam ovih dana dana bacio oko na ponudu coupea iz njuškala , sve je više manje groblje uz možda 1 izuzetak , a i sada se može turbo dobiti za sigurno 1000 E manje , vidi se je da je kriza i tuga još veča .

Ti si kupio jako dobar auto...
Bio je uredno održavan kod vlasnika dugogodišnjeg,bio je pomorac i rijetko ga je vozio...
Onda nije imao love više za njega,crkla turbina i tako ga je prodao u šibenik di su posložili turbo i crijeva vode silikonska,vozili ga par mjeseci,i onda si ga ti uzeo...

Bio je kod tog vlasnika u Crikvenici karamboliran,zamjenjen je krak šasije i sve posloženo kako spada...

R2D2

Da , kada smo skinuli zadnju unutarnju plastiku vrata  bila je puno razbijenog stakla tako da znam da je bio kresnut ali izgleda da je dobro složeno.

goran20vT

Znam i ko ga je slagao i di...
Aj par slika okini da vidimo da je joÅ¡ živ  :ok:

R2D2

daj neki info Å¡ta se slagalo i di ?

slikica uskoro

goran20vT

Dečko je iz crikvenice auto slao u kutinu Huanu (Bog i batina kaj se mene tiča za kupejce)..
Nije se štedilo,mislim da je on i održavao auto...

On je skinuo taj popigani krak,i stavio drugi,i auto je složen kako treba...
U ono vrijeme je stavljena grana i spuh oko 2000e je cifra bila

R2D2

Grana i auspuh su praktički sigurno od prvog vlasnika u italiji jer imam certifikat ya njih na talijanskom

goran20vT

Pa kažem to je stavljeno davno prije...