Coupe turbo plus info

Autor Coupe20, 03 Listopad 2015, 12:16:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Stilo M

Citat: Niknejm  u 15 Listopad 2015, 22:44:22
Ak je Matin, onda su to i moje felge na autu :D

Btw, ako netko ima 20V turbo felge za prodat, neka kaze..
Imas na njuskalu :ok:
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Niknejm

vidio sam to od auto hrvoja, ali puno je tih 3000kn ;)
FirstInAllTrouble

Stilo M

Citat: Niknejm  u 15 Listopad 2015, 23:03:20
vidio sam to od auto hrvoja, ali puno je tih 3000kn ;)
Da,malo je too much
Ja bi sebi takve na stila za zimske
Bas su na svoj nacin posebne
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

M.P.

Citat: Niknejm  u 15 Listopad 2015, 23:03:20
vidio sam to od auto hrvoja, ali puno je tih 3000kn ;)

super cijene ima, selespeed felge za alfu kojih na svakom kantunu ima, drži na 3500kn. nove toliko ne vrijede

Niknejm

Dobro, ovih 20VT nema bas na svakom kantunu, ali svejedno mislim da je ovih 3k puno.
FirstInAllTrouble

M.P.

Citat: Niknejm  u 15 Listopad 2015, 23:23:58
Dobro, ovih 20VT nema bas na svakom kantunu, ali svejedno mislim da je ovih 3k puno.


ma znam, samo sam se nadoveza na tvoj komentar o cijenama :)

Giallo

Coupe turbo je super auto, ali budući da su većina 20-ak godina stari kupac mora biti spreman na probleme. Moj je kod mene nekih 7-8 godina i pojeo mi je dosta živaca dok nisam sve doveo u red. Preživio je dosta maltretiranja na street race-ovima, a sad se vozi svaki dan civilizirano. Prije mjesec dana je bio na izletu u Alpama i bez problema je prošao 800 km serpentina, zavoja, uspona na preko 2000 m - većinom u prve tri brzine. Jednom kad se posloži moraš mijenjati ulje svakih 5000 km i biti spreman na pucanje šelni ili gumenih crijeva ako nisi baš sva promijenio :).
Uglavnom ne treba ga kupovati za jedini auto, a 1000 eura više je sitnica za platiti ako je auto dobar.
TB0385 / FMIC / 3bar FPR / kappa intake / Supersprint exaust / race kat / walbro225l/h / Evocars Stage2

goran20vT

Dečki, jel zna ko kakvu info o ovom autu dok je bio tamo,kakav je auto bio itd...
Slučajno je završio u mom vlasništvu pa me zanima... jel bio na forumu itd...


nencha

taj auto je bio meni nuÄ'en u zamjenu za moj bravo,pogledao sam ga/probao i odustao,nije auto bio preloÅ¡ al je bio daleko losiji od mojega,,vlasnik je bila cura koja ga je odrzavala ok da bi dosao u ruke lika koji ga je imao 2 mjeseca i htio pod silu rijesiti,znaci par vlasnika,ono sto sam ja primjetio je da je volan/servo/letva volana losa tj da treba izmjenu i da je lak losiji,s tim da ima i podosta kilometara,auto je zahtjevao ulaganja i zbog toga sam odustao,a imao sam i filing da bi trebao bolje potegnut,sve u svemu nije prelos,al to je samo moj dojam sto sam ja vidio,ak ti pomogne kaj
punto gt,punto mk1 55,bravo 1,6 16v,bravo 1.8 gt,bravo 1.6 16v,seicento 1.1

Mike20

TO je onaj kaj je stajao tam blizu raskrižja kak se spušta s nadvošnjaka prema Varteksu, neka cura/žena ga je vozila prije koja tam stanuje?

nencha

je  Mike to je taj i cura ga je stvarno odrzavala,al dalje su bila dva prekupca (za kaj ja znam) u kratko vrijeme dok je bil regani
punto gt,punto mk1 55,bravo 1,6 16v,bravo 1.8 gt,bravo 1.6 16v,seicento 1.1

goran20vT

A gle,motor radi ok ali je varijator jako bučan do 2000okretaja...
vola nene stoji normalno,lupkaju vilice,zvuk katastrofa,lonac je u banani,nema kat itd...

Ja sam ga uzeo od nekog bosanca,doma je u gajnicama,knjižica je na nekog vlasnika......

Mike20

Taj auto je kupljen od Florjanića, to sve govori.
Mislim da je bil razbijen od iza, kad skineÅ¡ bočne tepihe vidi se da je nekaj raÄ'eno, ja sam ga isto gledal kad ga je ona prodavala.

nencha

ja sam izgubil volju kad sam cul kak motor radi,ak je kupljen kod florjanica onda stvarno sve govori da je bil udareni
punto gt,punto mk1 55,bravo 1,6 16v,bravo 1.8 gt,bravo 1.6 16v,seicento 1.1

goran20vT

Motor radi normalno,al se čuje varijator,to je normalno da ode i kod fiata i kod alfe
pa popucal je i iza kit i kitan je dio haube napred,niš strašno...

Ja ga stavljam dalje u prodaju,meni ne treba,ak bude ga ko htel za male novce nek se javi