instrument tabla na coupeu

Autor afim, 20 Veljača 2016, 19:21:36

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

afim

Pozz...
Jel neko vadio instrument tablu na coupeu?
Ima 2 srafa iza na tabli,s desne strane sam ga uspio nekako odsrafiti s puno muke,a ovog sa desne nema sanse nevidim ga uopce...
Sad sam pokusal izvadit onu lajsnu sto je u boji auta da izvadim sat,pa sam mislio mozda mogu iza sata doc do tog srafica,al me i na toj lajsni *** sredina neznam dal ima kakav seraf il sta a ne usudim se napinjat previse da ga ne sjebem...
Ako neko rastavljo molio bih za pomoc  :help:

Tihich

Imaš ispod znaka pininfarina na lajsni rupu gdje ti je imbus

ludaman

Da bi skinuo lajsnu imas u sredini imbus, kako je kolega Tihich hapisao. A da bi skinuo armaturu imas ispod plastike od brisaca dva sarafa koja ju drze.
Koja godina ti je coupe?
Pretpostavljam da si skinuo "vrata" sa bocne strane armature?
Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!

afim

"99 je coupe...
Znaci treba izvadit plastiku di su brisaci i od tamo se vade ti brisaci i to je to?
Ove bocne sam odsrafio.

Antonijo

Citat: afim  u 21 Veljača 2016, 08:39:34
"99 je coupe...
Znaci treba izvadit plastiku di su brisaci i od tamo se vade ti brisaci i to je to?
Ove bocne sam odsrafio.


Ovdje imaš za Coupe dosta toga, možda ti može pomoći...

http://italia-corse.com/forum/index.php?topic=38721.0
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

ludaman

Sad vidim odgovor. Vjerojatno si vec skinuo, ali da ispod plastike od brisaca su sarafi. Mislim da ces cak morat odsarafit skare od brisaca da dodjes do jednog sarafa.
Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!

afim

Citat: ludaman  u 25 Veljača 2016, 14:57:51
Sad vidim odgovor. Vjerojatno si vec skinuo, ali da ispod plastike od brisaca su sarafi. Mislim da ces cak morat odsarafit skare od brisaca da dodjes do jednog sarafa.
Jesam skinuo,da trebalo je i skare skinut,uglavnom bilo je sexa naveliko al dobro je proslo. :crazy2: