Fiat coupe za kupnju

Autor winzip385, 23 Studeni 2016, 06:24:31

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

winzip385

Pozdrav svima

Vidio sam da je ovaj auto bio spominjan ali nisam našao ništa detaljno.

http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-coupe-2.0-20-vt-oglas-19675143

Da li može malo vise informacija oko samog auta i popravaka? Da li se isplati uzeti ili ne?
Gledam neki malo jaci auto za gust kao daily driver vjerojatno...
Nije problem jos uložiti da se auto dovede u stanje koje zaslužuje.
Volim malo starije aute iz te ere pa mi je zapeo za oko, a vjerojatno i mali od 5 godina stane na zadnja sjedala ? :)

Unaprijed hvala na pomoći



Sent from my iPhone using Tapatalk

Shemsi

Gle, bio je moj do prije 4 mjeseca i još bi bio da mi nije hitno trebala lova. Već i sam razmišljam da si ga uzmem nazad. Na autu je složeno sve, svaka žaruljica radi, utegnut je, ništa ne škripi i ne lupa. Limarijski bi trebalo uložit neku siću, ali mislim da je to sve ništa. Imam klinca od 3 i pol godine, koji je bez problema stao iza, čak se na duža putovanja i žena vozila s njim na zadnjem sicu. A o guštu u vožnji, da ne govorim. Ima GTEC 1 chip, pa je i malo življi od standardnih 20vt (garantiraju 25+ks). Uglavnom, sve preporuke za auto...

kiky776

Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

goran20vT

Auto je i friško regan neki dan...
Serijala 20vT u ovom stanju teško je naći,vozio sam ga kratko al auto stvarno djeluje super..
Gtec1 je dosta življi od serijskog,pogotovo u ubrzanju,a potrošnja tog auta je meni u brav kombinirane vožnje oko 10l sa podosta ganjanja...

Po limariji ima nekih gluposti,al to se rješi...
Vlasnik prije Shemsia ga je imao oko 10 godina, istinski zaljubljenik i poznavatelj tih autiju..
A cijene kakve ostali pumpaju po njuÅ¡kalu za obične atmosferce,il neke 16vT, onda je ovo Ä'abe..

Auto vrijedi pogledati...

huan

Auto je u mojem vlasnistvu po drugi put pa slobodno pitaj sta te zanima.Regan frisko,stavljeni napred novi diskovi i plocice te dvije nove ljetne gume.....
Ĺ˝ene imaju problem na svako rjeĹÄ,,enje!!!