Motor se gasi na Fiat Coupe' 1.8 16V

Autor CarloAbarth, 02 Svibanj 2018, 10:27:53

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

CarloAbarth


Mike20

Piše da je originalni, novi i ide na 1.8 16V i košta nekih 1200kn.
Ak je to to po brojevima, ja bih ga uzeo bez razmišljanja


Mike20

Kod nas je novi originalni s popustom oko 2000-2200kn.
Ne znam u kojem dućanu si dobio cifru 3500kn

CarloAbarth

U Bertolu su mi dali taj "broj" od cca 3500kn.

Ovaj s Ebay-a 100% odgovara?

Thanx

Mike20

Nazovi Intercars pa provjeri kod njih.
Iskreno, nisam imao prilike provjeravati varijator kak izgleda za koje modele. Na popisu kompatibilnih je tvoj auto i motor. Da budeš siguran, kontaktiraj prodavača, pošalji mu broj šasije i dobit ćeš točnu informaciju

Od tog prodavača partsworld uk sam naručio par stvari, nikad problema, sve original što sam naručio kao original.

CarloAbarth

Odlično - hvala puno na savjetu :) !

CarloAbarth

Bio sam kod Bertola... nije do varijatora. Auto ima nekakav elektronicki upravljac lerom koji je prljav a čišćenje ne pomaze jer mu je prljavstina usla u elektroniku.

Dio se vise ne proizvodi. Ima li negdje na ebayu za kupiti jer ovo je neizdrzivo auto se gasi na svakom 5.tom 6.tom semaforu a drzati ga pod minimalnim gasom nije uvijek izvedivo posebno zbog kocenja.

Anyone? Hvala



CarloAbarth


Antonijo

Citat: CarloAbarth  u 17 Svibanj 2018, 16:41:53
Bio sam kod Bertola... nije do varijatora. Auto ima nekakav elektronicki upravljac lerom koji je prljav a čišćenje ne pomaze jer mu je prljavstina usla u elektroniku.

Dio se vise ne proizvodi. Ima li negdje na ebayu za kupiti jer ovo je neizdrzivo auto se gasi na svakom 5.tom 6.tom semaforu a drzati ga pod minimalnim gasom nije uvijek izvedivo posebno zbog kocenja.

Anyone? Hvala

Ništa te ne košta da ga skineš i očistiš dok ne kupiš drugi, diesel je za čišćenje takvih stvari odličan.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

CarloAbarth

Počistili smo ga mi dvaput u 2 servisa - rekao je Bertolino da uÄ'e maščoba u samu elektroniku i da mora ići novi. ali thanx  :ok1:

topolino

Kontakt sprej i ode sva necistoca dolje. Provjeri i brtve ma elektronici, ako mascoba ude.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

CarloAbarth

Ubacili smo novi elektro regulator minimuma naručen s ebay-a za neku siću i auto sada ide ko gluhi vepar :) molto veloce !