Savjet u vezi kupovine Fiat Coupe-a

Autor Ĺ ejki, 07 Listopad 2019, 17:38:16

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ivek Zapresic

Pa ko veli za dijelove? Ja ponavljam da se sve da uvesti, ja trenutno tražim moto guzzia kojega bum uvel iz Italije.

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk


Miha.

Za djelove....20tkn baš nije malo davanja na 20vt

Mike20

Nemreš uvesti ispod Euro3 bez izuzeća, mislim da 20vt nemre dobiti izuzeće.

Boxer

Uvoz je neisplativ

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

2mario2

Citat: Boxer  u 08 Listopad 2019, 16:24:56
Uvoz je neisplativ

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
Ako se i može uvesti je isplativo, samo u tom slučaju to mora biti hebeno stanje sa jaaaako malo km i cjenovno dosta nisko. Onda bi se isplatilo možda, ali samo možda

Ĺ ejki

Ok, ustvrdili smo da se uvoz ne isplati. Šteta jer sam našao koliko toliko ok u Srbiji:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15151000/fiat-coupe-turbo-plus-20v

Kako to mislite da je ovaj žuti u linku 'uniÅ¡ten'. Ok, nije 'izvoran'. Ali ako ih već ne mogu naći u dobrom stanju onda je i preraÄ'evina ok. Bitno je da je očuvan, tako bar ja gledam. A za ovaj crveni teÅ¡ko da bih dao i 5 soma. Ipak je jako star auto.

Za sivi u linku koji sam stavio niste niÅ¡ta komentirali... I pomogli biste mi ako znate ako ima netko na prodaju ili zaljubljenik... Da mi pojasni zaÅ¡to auto nakon toliko godina i dalje toliko vrijedi. Jer za 6-7kâ,¬ mogu kupiti sportski Bravo ili Grande jedva 10 godina star.


Mike20

Ja na glas razmišljam. Mislim da je najbolji u izvornom stanju.
Ovaj iz Srbije je odličan, ak je istina to što piše.

Ako kupuješ isključivo u vožnju, onda gledaš krivo, u smislu financija.
Kao Å¡to si rekao-za novce dobrog Coupea, možeÅ¡ kupiti 10 godina mlaÄ'i Fiat Bravo Sport

Ĺ ejki

Crveni iz Hr ne spuÅ¡ta cijenu... Kontaktirao, uložio je dečko 15000â,¬... Strogo čuvan.

Ĺ ejki

Pa kupujem da se vozi, ne da mi stoji  :P:

Memphis

Citat: Å ejki  u 08 Listopad 2019, 17:27:25
Ok, ustvrdili smo da se uvoz ne isplati. Šteta jer sam našao koliko toliko ok u Srbiji:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15151000/fiat-coupe-turbo-plus-20v

Kako to mislite da je ovaj žuti u linku 'uniÅ¡ten'. Ok, nije 'izvoran'. Ali ako ih već ne mogu naći u dobrom stanju onda je i preraÄ'evina ok. Bitno je da je očuvan, tako bar ja gledam. A za ovaj crveni teÅ¡ko da bih dao i 5 soma. Ipak je jako star auto.

Za sivi u linku koji sam stavio niste niÅ¡ta komentirali... I pomogli biste mi ako znate ako ima netko na prodaju ili zaljubljenik... Da mi pojasni zaÅ¡to auto nakon toliko godina i dalje toliko vrijedi. Jer za 6-7kâ,¬ mogu kupiti sportski Bravo ili Grande jedva 10 godina star.


Takav auto se kupuje stock. I Å¡to je u orginalnijem stanju to je za mene vrijedniji. Svi ovi kerefeki i prerade vrede samo vlasniku.

Mike20

Upravo tako.

Ulupati 15 000 eura da bi ga prodao za 9000 je ludost-posebno, kao što rekoh, kad bude oldtimer, mogao bi vrijediti dosta, s obzirom na ih je sad malo, a za 10 godina će biti egzotika.

Nema Å¡anse da dobije 9000 eura, eventualno zamjena za nekog poluraspadnutog Å¡vabu nakon 2-3 godine u oglasniku

Ja da ga sad kupujem, a možda i budem, kupio bih ga isključivo da više nikad ne prodajem, i da je čim orignalniji

2mario2

Bome je ovaj iz Srbije više nego odličan (bio bi bolji bez spojlera ovog iza), al problem je taj uvoz. Šteta jer teško se bude takav našao kod nas. Pola ih je porazbijeno i u dijelovima odavno, a druga polovica u garažama i ti neće ići iz tih garaža vjerovatno nikad

Mike20

Ko i nekad fićeki, bilo iz je uz potoke, danas par sto eura za slaganje, 5000 eura složeni

Miha.

Slaba neka ponuda..NajraÄ'e bi 16vt/20vt, ali ovo Å¡to se nudi bi joÅ¡ morao uložiti dosta para da bude po mojem stilu.
Gledam 1.8 ili 20v, jedna prednost 20v je zvuk. Performanse su im identične..Možda ubaciti plin.

Mike20

Citat: Miha.  u 08 Siječanj 2021, 08:23:55
Slaba neka ponuda..NajraÄ'e bi 16vt/20vt, ali ovo Å¡to se nudi bi joÅ¡ morao uložiti dosta para da bude po mojem stilu.
Gledam 1.8 ili 20v, jedna prednost 20v je zvuk. Performanse su im identične..Možda ubaciti plin.

Čitaš mi misli.
A i postal si mi konkurencija  :haha7: