FIAT Coupé

Autor Tomo, 17 Siječanj 2007, 11:39:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

NikolaST

Majko mila!. Daj kretenu sa parama ljepotu od auta a on od njega napravi da izgleda ko neko američko s....! Ovakve treba zatvarat!
assumption is the mother of all fuckups

Jay-Z

To su očito radili za Carmagedon :D

Helix

Al stvarno malo plastike paÅ¡e ovom Coupe. Ja ga imam i već par puta sam razmiÅ¡ljao staviti neÅ¡to decentno na njega ali Å¡ta god gledam najbolje je staviti tanke pragove  sa strane i velike kotače i to je to. Sve drugo je užas.

SSniknejm

Evo jedan Coupeac u kojeg je ukucano puno truda, ali svejedno neki dijelovi ne pashu.. Recimo hauba je bezveze, a i straznji branik.. Ali to sam samo ja.. Mozda je nekima mrak  :eusa_whistle:

 

Jay-Z

Želim takav prvi branik i zadnji spojler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Meni osobno ovaj coupe je presavršen. Jedino malo hauba, ali sve ostalo je prva liga. Znam još od prije za njega i zbilja je pre pre pre savršen. Osim boje :D

SSniknejm

jay.. prednji branik oke.

ali ako stavis takav zadnji, ja cu ti ga osobno iscupati.. zubima ako treba :D
iza samo od limited editiona, a ako oces bacat pare moze ga se preradit da izgleda ko polu difuzor i to je prebolesno dobro..


Jay-Z

Ma zadnji baÅ¡ i nije neÅ¡to. ali sve ostalo mi je ok. Bio sam u Ä'i-designu. Imat će neÅ¡to prebolesno za zadnji branik. ;)

andrejbaga

meni je serijski coupe najljepsi..nikakve plastike..ma bas nista..ako zelite trosit u auto onda ukucaj 1000â,¬ u gewinde,zabij to cudo u pod i imas ljepoticu  :ok:

SSniknejm

Citat: andrejbaga  u 18 Srpanj 2008, 02:05:43
meni je serijski coupe najljepsi..nikakve plastike..ma bas nista..ako zelite trosit u auto onda ukucaj 1000â,¬ u gewinde,zabij to cudo u pod i imas ljepoticu  :ok:

to je opcenito recept za svaki auto :)

Jay-Z

Trenutno Huanovo dvoriÅ¡te izgleda poput ovoga na fotki....  :)


SSniknejm

pih to je nista.. bilo je i vise od 3 coupea u njegovom dvoristu istovremeno.. konekretno 5 ako se ne varam :)

pierce


FileFixer

Ovaj mi je prekrasan... Samo imam malu zamjerku na ovo zadnje krilo... nekako mu visi bezveze. Mislim, nije da mu ne stoji krilo, ali ne ovakvo nego nekakvo koje bi pratilo zadnju liniju auta i manje nego ovo...

                          E=mC^2 +/-3dB

Bravo GT

Vidio ga uzivo u Malinskoj i stvarno lijepo izgleda

huan

Da samo kaj ta grana malo lijepse izgleda od orginalne,nista vise........
Ĺ˝ene imaju problem na svako rjeĹÄ,,enje!!!