Barchetta - iskustva

Autor topolino, 28 Siječanj 2007, 23:43:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

topolino

Može li mi tko reći od kada do kada se proizvodila Barchetta.
Koji motori, najčešći kvarovi i kako se vrte cijene.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

zelenash

#1
Što se tiče kvarova i cijene nemam pojma, dosta su rijetke pa je cijena vjerojatno dosta visoka. Motor je kao u Coupeu i Puntu HGT pa vjerojatno ima i iste boljke. Ima par ljudi na forumu taj motor pa će valjda i oni nešto reći.
"This would be one of those circumstances that people unfamiliar with the law of large numbers would call a coincidence."

LP3871

Jedan jedini motor je u Barchetti

1,8 130 KS s nekim varijacijama na tu temu ali uglavnom samo se 1,8 ugraÄ'ivao.

Iskustava je vrlo malo s tim autom zato jer su jako rijetki. Moj frend ga je kupio i za model iz 1997. je platio 7000 eura s time da je auto u odličnom stanju.

JA sam ih samo zajedno s njime gledao po salonima, tj. salonu jer sam našao jednu jedinu u ZG i to na Zagrebačkoj.
Ta je bila 1996. 6500 eura ali je pokazivala neke probleme, spisak ti možda pomogne.
Poklopac ventila je u velikim količinama puštao ulje pa je cijeli motor bio masan.
Unutrašnjost dosta robusna ali se onaj centralni dio oko gumbića za klimu i ventilaciju dosta lako ošteti kao i kod coupea

Mislim da je to 1,8 motor koji je kasnije ugraÄ'ivan u Punta HGTa je rje to motor s promjenjivim vremenom otvaranja ventila (elektromagnetskim) na Hondi se to zove VTEC.

Mislim da ima i MAF senzor.

Ukratko motor nije identičan onome u Bravo/Brava/Marea

Mladjo

istina ugraÄ'ivao se samo 1.8 motor koji se stavljao i u Coupe modele tocnije sa 131 konjskom snagom... po meni motor koji nije neki extra jer se radi o jako slabom motoru za Coupe i Barchetu... pricam iz iskustva...
UTENTE CROMISTA

ART

Znači to da ima varijator faze kao stvar na koju se treba pripaziti.Pripaziti auto u leru radi kao dizel kada je varijator gotov.

mentor

meni se to očitovalo da se nakon verglanja kad se motor upali nekih 2-3 sekunde čuje dizelski zvuk, a poslije sve normalno radi....obično ga se tada i mijenja, jer nema smisla to zanemarivati i dovesti se u situaciju da se dugo čuje taj zvuk...

Turbotipo

donji dio motora - blok klipovi radilica je isti kao bravo i marea 1.8 16v, ali glava nije, glava je ista kao na alfama twin spark samo kaj nema 8 svjechica nego 4.

dobar motor, ja slagao generalku na jednoj...

preskupi dijelovi, obadva blatobrana i branik u jednom komadu pa nema zamjene samo jednog nego sve komplet

skupo odrzhavanje

topolino

Hvala. Ovo je bilo informatino pitanje. Za sad još moram srediti napokon yugo pa mogu onda gledati šta dalje.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

zzip

Citat: Turbotipo  u 21 Svibanj 2007, 12:19:56
skupo odrzhavanje

to se slažem... ali gušt u tom autu je neizmjeran... jednom sam imao čast sjesti za volan ... ništa ganjanja i slično...
osjećaj fantastičan...

ko voli nek izvoli... :ok:

PUNTO2603

koliko je meni poznato, barchetta je raÄ'ena na podvozju punta, i neÅ¡to je lakÅ¡a od coupea, pa bi taj motor trebao imat lakÅ¡i posao( mislim da je top speed manji, ali ubrzanje bolje nego u coupea)

zzip

meni je taj auto prekrasan... i nadam se da ću ženu nagovoriti na kupnju... :) :)

147

#11










147

#12





147

#13









147

#14