AR 155 Super 1,8 16v TS Trebam sve dostupne podatke

Autor LOCO, 11 Siječanj 2009, 21:06:07

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

LOCO

Pokusaj drugi, reducirana verzija.............klapa...............kreni.

Molim sve koji imaju bilo kakve podatke o gore navedenom vozilu da ih postaju ovdje
- tehnicki podaci
-slabosti i boljke
-potrosnja
-odokativna cijena odrzavanja
-obratit pozornost na neke dijelove
-odokativna vrijednost vozila na trzistu


Pruza mi se mogucnost da krenem u pregovore tipa prodaj-kupi navedenog auta sa ugradjenim plinom koji je atestiran.
Vozilo: 1. vlasnik, kupljen u ZG i redovno servisiran u ZG servisu, uredna servisna knjižica, predjenih cca 86 000 km, oprema sva osim koze.










Ak sam kaj zaboravil u odnosu na prvi post to je Gandi zgubil u transportu.....................  :G: :G: :G: :G: :G: :G: :G:


SSniknejm

najbolje ti je regat se na alfiste i coure sportivo .. tam ces dobit sve odgovore..

ovak mozes nabadat u mraku ko zna kolko dugo..

mikeg20

Uzimaj!
Znam da su origigi svjećice su negdje 800-1000 kuna, al se mijenjaju na 100 000km.
Podvozje je od tempre, brenze isto.
Samo vidi kak se ponaša na plin, jer ak nije dobro složeno/podešeno TS zna imati problema s plinom
Ak je ovaj sa 129KS do neke 1996. ima lanac za pokretanje bregastih-tu nemaš kaj
Ak je ovaj sa 140KS oko 1996/97, onda ima remen, a njegova zamjena sa svim je ko na Fiatu oko 2500 kn

gandalf

:82:
što nisu ti alfini motori poznati po potrošnji ulja?

Citat: LOCO  u 11 Siječanj 2009, 21:06:07
Ak sam kaj zaboravil u odnosu na prvi post to je Gandi zgubil u transportu.....................  :G: :G: :G: :G: :G: :G: :G:

aha. najlakše je zbog vlastitog nemara optužiti drugog :D :D :D

mikeg20

A troše ulja više od drugih auta jer se i ganjaju i stišču više od drugih auta.
Vele da litra na 1000km nije niš čudno uz žešću vožnju

gandalf

znaći da uz normalnu vožnju nebi trebala trošiti previše ulja?

mikeg20

Pa recimo-kaj tebi znači previše.
Meni je mala potrošnja ulja litra na 10-15 000km. Al litra na 1000 km bi mi bilo previše-uz moje kilometre koje delam. Al ak se ne voziš jako puno, odna ni litra na 1000 i nije puno

LOCO

Citat: Mike20  u 13 Siječanj 2009, 09:58:43
Uzimaj!

Pregovaram jos,lik bi prodal, al se supruga nesto necka. Cekam da cujem kolko trazi za to.
96 je godina, prvi vlasnik, 86000 km, kupljena u ZG i servisirana u ZG, sa uredno postambiljanom servisnom knjižicom, kompletna oprema osim koze, klima, struja, ABS, 15" felge, jedino ostecenje zadnji LJEVI čošak branika u obliku puknute farbe cca 25 x 25 cm. Motor je suh ko barut. Sad na slikama izgleda jadno i lose, jer je prljava i od snjega, farba je original, al bi ju ja ispoliral, jer je malo izgubila sjaj zbog parkiranja vani na otvorenom.


Citat: gandi  u 13 Siječanj 2009, 10:09:11
znaći da uz normalnu vožnju nebi trebala trošiti previše ulja?

Normalna vožnja.......................Å TO JE TO ?  :82: :82: :82: :82: :82:

mikeg20

A tražil bude barem 3-3.5 kile ojra radi plina, još ak k tome još rega vrijedi duži period-čak i više. Sve ispod te cifre je povoljno ak nema ulaganja u visini 1000 ojra.

SSniknejm

jel to ima abs, klimu? servo?
ne znam kaj bi vrijedilo 3500 eura?  plin, pitanje jel atestiran, a i ako je vjerojatno su istekli atesti za bocu itd..

jedino kaj je mala kilometraza (relativno) i ak je fakat dobro odrzavan..

gandalf

gle sličkicu:



komande za ventilaciju na gumbiće - imaju modeli s klimom
na ovoj pločici lijevo od ručne fali još dosta gumbiće, tako da nema svu opremu (osim kože)

ako je istekao atest za bocu, nova boca, atestirana na 5 godina košta 700 kn. atest ove boce je 500 kn.

mikeg20

Citat: niknejm  u 14 Siječanj 2009, 10:31:03
jel to ima abs, klimu? servo?
ne znam kaj bi vrijedilo 3500 eura?  plin, pitanje jel atestiran, a i ako je vjerojatno su istekli atesti za bocu itd..

jedino kaj je mala kilometraza (relativno) i ak je fakat dobro odrzavan..

Nik, pa ne pričamo o golfu 4, ovo je talijan, ima sve živo ccccc......
Piše da ima atestirani plin, bez obzira dal je injection ili LCS, mislim da LOCO bi plinaru koristil samo da duže pruge, a, po nekim pretpostavkama, da bi po ZG ipak igrao neki OMV 100
Ljudi, pa ak auto ima 80-tak tisuća origigi sa servisnom još, 3500 nije puno
Jedini gumbići koji još fale kod ručne su el. podesivi retrovizori
Ajmo pričekat riječ vlasnika-pa da počnemo razglabati jel vrijedi toliko ili ne hehehehe

gandalf

Citat: Mike20  u 14 Siječanj 2009, 11:02:56
Jedini gumbići koji još fale kod ručne su el. podesivi retrovizori

i podizači odozada

mikeg20

Da ima podizače iza, vjerovatno bi imal i kožu, a onda bi pod haubom bilo 2.0 ili 2.5 itd,itd....