AR 155 Super 1,8 16v TS Trebam sve dostupne podatke

Autor LOCO, 11 Siječanj 2009, 21:06:07

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

SSniknejm

a u biti kad malo razmislim.. vjerojatno ste u pravu :)

edit: naravno s obzirom na cijene kakve su u hrvatskoj.. sto je prokleto tuzno da auti stari 13 godina toliko kostaju..
domzalcan kupi audija s6 za tu lovu u EU, a kod nas ne mozes kupit golfa 3 za tu lovu.. katastrofa di ja zivim

gandalf

Citat: Mike20  u 14 Siječanj 2009, 11:22:35
Da ima podizače iza, vjerovatno bi imal i kožu, a onda bi pod haubom bilo 2.0 ili 2.5 itd,itd....

hmmm... da da... Q4 - podizači iza i koža.

Citat: niknejm  u 14 Siječanj 2009, 11:34:30
a u biti kad malo razmislim.. vjerojatno ste u pravu :)

edit: naravno s obzirom na cijene kakve su u hrvatskoj.. sto je prokleto tuzno da auti stari 13 godina toliko kostaju..
domzalcan kupi audija s6 za tu lovu u EU, a kod nas ne mozes kupit golfa 3 za tu lovu.. katastrofa di ja zivim

ccc... kakvo pitanje. kod nas cijene nemaju veze sa zdravim razumom, ali to je opet za neku drugu temu.
btw, pali msn...

LOCO


mikeg20

Znam da 1.8 u Alfi ima 129 ili 140ks, jedino ak su za pojedina tržišta prigušivani radi onih poreznih razreda
Samo oznaka Super je kao paket opreme full, ak sam dobro shvatil
Nik, pa već bi ti trebalo biti jasne neke stvari. Ja sam po Dojč tražil da si uzmem jednu svoju Mareu za dijelove, i naÅ¡el sam ispravnu za 1000 ojra, 1997- za tu lovu kod nas nemreÅ¡ naći zdrobljenu. Možda ak uÄ'emo u EU se to kod nas korigira-NADAM se. Istina, preskupi su auti u odnosu na starost, dok naprimjer u NJemačkoj ne gledaju toliko starost koliko očuvanost i origigi kilometre. ImaÅ¡ tam auto iz 1995, istu marku, model ko i iz 2000, a ovaj iz 2000 jeftiniji jer je izrabljeniji.
Loco, samo naprijed-kad sam ja kupoval auto, od limuzina uz Mareu sam snimal te Alfe 155 i Lancie Kappe, pravi strojevi ak, naravno nisu uništeni-ko i svaka druga marka

LOCO

F.U.C.K.I.N.G.  4700 â,¬ hoće za Alfu i regana je do 5 mjeseca ove godine. Od mene je bilo samo HVALA LJEPO, al tolko ne vrijedi da rak raka u zicugu.

Na žalost neće biti ništa od trgovine.

Zoki7466

Citat: LOCO  u 16 Siječanj 2009, 21:13:07
F.U.C.K.I.N.G.  4700 â,¬ hoće za Alfu i regana je do 5 mjeseca ove godine. Od mene je bilo samo HVALA LJEPO, al tolko ne vrijedi da rak raka u zicugu.

Na žalost neće biti ništa od trgovine.

Lik nije zdrav..to ko da ja za svoju bravu trazim 10000eura..
pa jbte za 300-400eura vise vec se da nac jako dobra 156-ica sa 1.6 mozda i 1.8 motorom

mikeg20

Tako je, za nekih 5000 možeš naći 156 u koju još 2000 ojra treba uložiti-teško da će naći dobru.
Ipak je 4700 eura malo previše, računaj da je plin sa atestom 1000 ojra, rega još 4 mjeseca, kaj znači još 500 ojra tehnički plus polica. Da je 1000 ojra manja cifra-onda vrijedi tu lovu, al ovak banana.
Možda se predomisli LOCO, tebi nije sila za auto, reci mu koliko mu daš, ak hoće nek se javi, ak neče, nek traži i 6000 za nju ccc............

Mladjo

Citat: Mike20  u 17 Siječanj 2009, 09:18:57
Tako je, za nekih 5000 možeš naći 156 u koju još 2000 ojra treba uložiti-teško da će naći dobru.
Ipak je 4700 eura malo previše, računaj da je plin sa atestom 1000 ojra, rega još 4 mjeseca, kaj znači još 500 ojra tehnički plus polica. Da je 1000 ojra manja cifra-onda vrijedi tu lovu, al ovak banana.
Možda se predomisli LOCO, tebi nije sila za auto, reci mu koliko mu daš, ak hoće nek se javi, ak neče, nek traži i 6000 za nju ccc............


hahahahaha nemozes nac ni jednu dobru za tu lovu jer taj auto je govno najlošija alfa ikad napravljena.. svi ih prodaju samo da ih se riješe.. a one koje se ne prodaju te su dobre
UTENTE CROMISTA

LOCO

Citat: Mladjo  u 17 Siječanj 2009, 13:06:48
hahahahaha ne mozes nac ni jednu dobru za tu lovu jer taj auto je govno najlošija alfa ikad napravljena..

ARGUMENTIRAJ,............................do sad kad sam trazio podatke o autu sutio si ko zaliven, sad kad se saznala i cijena sad  :kenj: :kenj: i  :bla: :bla:. Daj ljepo argumente zasto je najlosija i sto to na njoj ne valja da je se svi hoce samo rijesit

mikeg20

Nije najlošija-ima odličnu unutrašnjost koja je čvrsta, ne škripi. Mane su joj ko i svom alfama-svakih 30 000 zna proštektati varijator, prednji ovjes je dosta osjetljiv jer ima dvostruka alu-ramena-sve skupa 4 vilice, ak kupiš zamjenske dosta brzo prolupaju, ak kupiš origigi mislim da je komad oko 700-800kunax4. Jest da je ležanje radi takvog ovjesa vrhunsko jer je i zadnji ovjes od aluminija, mislim da je multi-link=puno polugica
A Alfe često prodaju kad su islužene dokraja, kad treba dosta u nju uložiti, a dobre Alfe u koju ne treba skoro niš ulagati NEĆE prodati nitko. Istina najdeš ti za 4500eu 1.6 156-icu, al u banani
Ja bi raÄ'e uzel zadnju liniju 155-ice nego najprve linije 156-makar su dizajnom/tehnikom neusporedive
Alfa se rijetko kad kupuje s razumom, kupuje se srcem-tak vele ljudi hehehehehe

Mladjo

Citat: LOCO  u 17 Siječanj 2009, 15:58:40
Citat: Mladjo  u 17 Siječanj 2009, 13:06:48
hahahahaha ne mozes nac ni jednu dobru za tu lovu jer taj auto je govno najlošija alfa ikad napravljena..

ARGUMENTIRAJ,............................do sad kad sam trazio podatke o autu sutio si ko zaliven, sad kad se saznala i cijena sad  :kenj: :kenj: i  :bla: :bla:. Daj ljepo argumente zasto je najlosija i sto to na njoj ne valja da je se svi hoce samo rijesit

ne pričam za 155 već za 156... 155 cijenim jako i to mi najljepsa alfa ikada ..
UTENTE CROMISTA

mikeg20

Evo ti LOCO jedne 156-ice treba ju malo posložiti-jeftinija od ove 155, c/p sa alfista

Dakle: alfa 156 1.8 ts, 1998g, 125 000km, koža, klima, el podizači i retrivizori, novi diskovi naprijed i natrag (stavljeni u 12mj) naprijed OMP buÅ¡eni i rezani,  kompletni kumplung set novi stavljen sa cilindrom u 9mj, novi akumulator, nove gume 205/50/16. lajsne u boji auta, bijeli bocni žmigavci.
OTIŠLI SU LETECI LEŽAJEVI RADILICE I ČUJE SE LUPKANJE. Neda mi se to slagat jer uzimam novi auto.
Cijena je 25 000 kn ili 3450 eura. Auto se može vidjeti na adresi  Vrhovec 74. PoÅ¡to nisam često na forumu molim informacije na broj moba
091 598 1551 .

Zaboravio napisat auto je registriran do kraja 4. mj.

Mladjo

Citat: Mike20  u 17 Siječanj 2009, 16:33:41
Evo ti LOCO jedne 156-ice treba ju malo posložiti-jeftinija od ove 155, c/p sa alfista

Dakle: alfa 156 1.8 ts, 1998g, 125 000km, koža, klima, el podizači i retrivizori, novi diskovi naprijed i natrag (stavljeni u 12mj) naprijed OMP buÅ¡eni i rezani,  kompletni kumplung set novi stavljen sa cilindrom u 9mj, novi akumulator, nove gume 205/50/16. lajsne u boji auta, bijeli bocni žmigavci.
OTIŠLI SU LETECI LEŽAJEVI RADILICE I ČUJE SE LUPKANJE. Neda mi se to slagat jer uzimam novi auto.
Cijena je 25 000 kn ili 3450 eura. Auto se može vidjeti na adresi  Vrhovec 74. PoÅ¡to nisam često na forumu molim informacije na broj moba
091 598 1551 .

Zaboravio napisat auto je registriran do kraja 4. mj.

nije valjda lud da to uzme rupa bez dna od auta
UTENTE CROMISTA

mikeg20

Pa niije rupa bez dna, ima neko dno cccc.........to je samo prijedlog

Zoki7466

Citat: Mike20  u 17 Siječanj 2009, 18:34:05
Pa niije rupa bez dna, ima neko dno cccc.........to je samo prijedlog

koje boje alfa?? svjetlo plava?

a i hebiga, ja osobno mislim i znaci govorim u svoje ime..hehe
rade bi uzeo 156-icu kakva god da bila, jer auto mi pre hebeno izgleda iznutra (ajd malo mjenjac mozda kvari dozivljaj, al bas je ono sve po mom ukusu, one cukice..i sve.. naravno da je "normalni volan i mjenjac" a ne drveni!  :nono:) pa do vanjskog izgleda koji je definitivno odlican...
e na sve to jos da je u SW izvedbi..uf..
taj SW je velim meni, a mislim i opcenito najljepsi "karavan" ak se opce moze nazvat karavanom  :nod: tak nema previse mjesta al zato je izgledom br 1  :icon_mrgreen: