AR 155 Super 1,8 16v TS Trebam sve dostupne podatke

Autor LOCO, 11 Siječanj 2009, 21:06:07

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

mikeg20

Ne znam  nisam videl slike, to sam usput ubacil

LOCO

Citat: Mladjo  u 17 Siječanj 2009, 16:23:57
ne pričam za 155 već za 156... 155 cijenim jako i to mi najljepsa alfa ikada ..

Moja najiskrenija isprika  :care1: :care1: :care1: , cijelo vrijeme mislim na 155 tak da nisam ni razmisljal da se tvoja kritika odnosi na 156.

2 Mike20   Fala stari, ali 156 me uopce ne interesira.


Citat: Zoki7466  u 17 Siječanj 2009, 18:40:37
e na sve to jos da je u SW izvedbi..uf..

......................i jos da ti je Catherine Zeta Johnes
...................... uuuuuuuuuuuuuu di bi ti kraj bio....... u tom slucaju i TATA BI SINE

Zoki7466

hebes nju... :lol
to je tak nedostizno..ne gledam nerealne stvari lol (sry bez ljutnje  :icon_mrgreen: )
ali sad da mi jedna SW-jka ne bi bila u garazi da imam mogucnosti..eh..

uglavnom da se ne skrece s teme..155 ljep autek..da se ljepo i slozit (malo pod i felge), nije losa ni unutra al neka realna cifra za taj auto je po meni MAX. 3800 eura opcenito..sad za ovo kaj je mike reko mislim da je ok radi plina..
sve preko je vec pretjerivanje...


ono idem i ja u bravu bubnut plin..pa ono mk2 verzija, sva moguca oprema da ti pamet stane..pa idem bubnut cifru od 8000eura...hehe sam sebi bi bio smjesan kad auto vrijedi maximalno 4000eura ako bi ih i dobio na racun opreme/godista/kilometraze...jbga to je i dalje Fiat il u ovom slucaju Alfa i nazalost nemaju cijene pa je nerealno opce ocekivat i stavljat tak visoku cijenu (malo i je zalosno jer ispada da je golf2 iz 1990 u rangu sa bravom iz 1996 al eto takvo je trziste..takvo je shvacanje ljudi..i mos ga hebat..)
a i reko si da jos ima nekih sitnih ulaganja u nju...hm...nezz ponudi liku ako imas na hrpi nekih 3000-3500eura (i mislis da toliko okvirno auto vrijedi) pa ces vidit..svi oni kad vide hrpu love malo drukcije razmisljaju..znas i sam

puntiac

Citat: Zoki7466  u 17 Siječanj 2009, 19:27:03

a i reko si da jos ima nekih sitnih ulaganja u nju...hm...nezz ponudi liku ako imas na hrpi nekih 3000-3500eura (i mislis da toliko okvirno auto vrijedi) pa ces vidit..svi oni kad vide hrpu love malo drukcije razmisljaju..znas i sam


potpis ko kuća!!!!kriza je bla bla bla, čiči smeta auto a treba mu para a ti fino izbaciÅ¡ na stol 3000-3500eura(procjeni sam) i reci čiča ova hrpica lako može postat tvoja i to na način da se ti rijeÅ¡iÅ¡ problema. take fore kod ljudi dosta pale jer se polakome kad vide mal veću hrpicu love (moj savjet doÄ'eÅ¡ s lovom u kunama apoenima od 100kn :) da hrpica bude joÅ¡ malo veća) i moglo bi upalit.
uzyebo sam se ko zmija u ventilatoru