Main Menu

alfa 146

Autor ronnie, 17 Rujan 2010, 10:49:57

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ronnie

htjeo bi kupiti alfu 146, nasao sam par oglasa u oglasniku no nisam još isao nista gledat, pa ako ima tko kakvih iskustava ili znanje kaj da gledam na sta da pazim?
Koji motor da trazim?
Bilo koja informacija mi je dobra.

jopis

Prenedefinirano pitanje.
Za koliko kn/â,¬ tražiÅ¡ auto?
Najbolje bi bilo nać jtd 99., 2000.
Ako ti je to preskupo, traži novije modele sa twin spark motorima, boxeri su prežedni i previše boležljivi.

ronnie

ok ok ljudi, nemojte se pobit, mene samo zanima kaj da gledam, dali ima nekih slabosti, kao limarija ili da gledam nesto na motoru

fiuman

gledaš opčenito ko na svakom autu bio fićo ili ferrari da nije bio jako razbijen (da zbog toga možeš imati posljedice) , da na autu u vožnji nema previše lupanja(vilice,amortizeri i ostali silen blokovi) , da motor nema čudan zvuk (osim ako ideš na boxera onda se ne čudi hehehehe) da prima gas bez trokanja i sl. da ne dimi kod turiranja (kad se ugrije motor naravno) , ako se radi o TS a čuje se varijator faze to odmah skineš cjenu 150e jer je tolko novi
sve ostalo nemoreÅ¡ vidit osim rengenom jer neznaÅ¡ kakav je motor iznutra , znači opči dojam i instikt  :ok:

zok

I dobro pregledaj svaki kutak limarije...

Ja sam bio gledao neko vrijeme 146-icu i nisam naišao na ni jednu koja valja,sve je bilo ubijeno,a na slikama,sve nove :lol

Uglavnom ja neznam kaj ljudi lete sa tim autima,ali sam na dvije naišao da je mulda prednja desna bila popigana tj. kao da ju je amortizer izbio.

Možda je bila slučajnost,ali ne škodi pogledati.


Boxer

Boxer je zakon :ok: za one koji ga znaju a za ostale je tu motor s greškom tj. redni motor :papa: :papa:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

ronnie

Citat: Boxer  u 17 Rujan 2010, 18:19:45
Boxer je zakon :ok: za one koji ga znaju a za ostale je tu motor s greškom tj. redni motor :papa: :papa:

a jeli se bokser radio do kraja 146 ili je zamjenjen sa ts

Boxer

Samo do kraja 96-e se radio :ok:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

ronnie

da ja sam mislio nesto mlaÄ'e uzet, znaci najstarije 98'

Boxer

Pucaj na 1.6 TS, dobar auto, zadovoljavajuće performanse i potrošnja, ne suviše zahtjevan za popravljat...

Imaš gomilu tema na alfistima o tome :ok:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

ronnie

Citat: Boxer  u 17 Rujan 2010, 18:29:17
Pucaj na 1.6 TS, dobar auto, zadovoljavajuće performanse i potrošnja, ne suviše zahtjevan za popravljat...

Imaš gomilu tema na alfistima o tome :ok:

hvala,