Twin spark ili boxer

Autor Swordfish, 27 Lipanj 2007, 13:00:11

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

mikeg20

Istina nema kaj, mehanika je vrhunska-pa nebi bezveze Mercedes radil twin spark benzince da to ne valja.Al Alfe najviše imaju problema s elektronikom(mislim na modele sredine 90-tih)-AL KAKO TO? Pa unutra je vrhunska Boscheva elektronika nasuprot koje,vele "vrsni" kvazi automehaničari, Marelli na valja niš.Pa to je čisti apsurd.

Dalibor

Da boxer ne valja nebi ga ugraÄ'ivali porshe i subaru, TS je odličan motor samo se ne smije prat, ako se i pere treba otpojit akumulator i čekat da se full osuÅ¡i i joÅ¡ pobrisat ak je Å¡ta vode ostalo, jbg nema vožnje cijeli dan. Tu elektronika stradava najviÅ¡e. Zato ja svoj i ne perem al već mi ga žao gledat.
…senza cuore saremmo solo macchine…

Dalibor

Zaboravih reći. Najbolje za fiat, alfa, lancia, elektronika Marelli. Zakon. Bosch nek radi bušilice i usisavače. Gume Pirelli, ulje selenia itd, uglavnom za talijana talijansko molim. To je moje mišljenje, znam da se puno vas neće složiti samnom ali bože mili, svatko ima svoje.
…senza cuore saremmo solo macchine…

mikeg20

amon, potpisujem.Vjeruj toga se držim zadnjih 10tak godina zato nikad nikakvih problema nisam imao

Dario zg

vozio sam 1.6box,a imam 1.4ts...i slazem se sa svime sto ste tu rekli :mjuza:

bas me zanima kakvi ce bit ovi boxer dizeli kaj ce se sad pocet ugradjivat

Dalibor

Bit će takvi da će ih ostali dizeli moć pogledat u auspuh. Hehe :car1: :nana:
…senza cuore saremmo solo macchine…

mikeg20

Dizel boxer Å¡estak.....hm.......lijepa pomisao

Dalibor

kak se boxer vrti mislim da su za početak dosta i 4 cilindra, zamisli sad 1.7 16v sa skoro duplom kompresijom :lol, a ostali dizeli mogu na  :cafe
…senza cuore saremmo solo macchine…

tipo79

ljudi moji.Imam 17.16v-preslabe su riječi da se opiše kakva je to droga,kakav je to osjećaj.Zvuk performanse,nemam riječi.i ide strahovito lagano do 210 bez ulaska u crveno polje-na granici.pozdrav

Frick

Citat: Swordfish  u 27 Lipanj 2007, 20:07:20
I napomena,...boxeri i plin se JAKO vole, dok TS i ne bas....

ccccc...... Alfa i plin..... ccccc

Cr4cK_M45t3R_Fl45H

Citat: Frick  u 03 Ožujak 2008, 20:32:18
Citat: Swordfish  u 27 Lipanj 2007, 20:07:20
I napomena,...boxeri i plin se JAKO vole, dok TS i ne bas....

ccccc...... Alfa i plin..... ccccc

da ti vidis kako boxer vrti na plin ;)