Novi Bravo - NEDOSTACI tj. GREÅ KE

Autor 2xMAR, 04 Srpanj 2008, 23:46:10

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

sasha

Citat: gandi  u 30 Siječanj 2009, 12:15:33
Citat: sasha  u 30 Siječanj 2009, 12:10:07
pogledajte dobro maglenke.neki dan sam i drugu promijenio.sad su i lijeva i desna nove.
znači ispod žaruljice se zažuti sjenilo.

kupite xenon. manje griju :)

xenon u maglenke????????

gandalf

da
koje žaruljice idu u maglenke?
H...


mayki.scorpio

Ma ta mijenjanja boje su sitnice naspram toga da meni nekaj s getribom ne štima. Niš me tolko ne smeta nego kad prešaltam iz druge u treću a na ručici osjećam ko da se nešto lomi. :oo2:

gandalf



Marea Mtuning


gandalf

 :hehe:

Your purchase will include:

    * (2) Xenon HID Bulbs in H1, H3, H4(low), 9003(low), HB2(low), H6, H6m, H7, H8, H9, H10, 9145, H11, H13(low), 9008 (Low), 880/881 (All 800 series), 9004 (low), HB1(Low), 9005, HB3, 9006, HB4, 9007(low), HB5 (Low) in 4.3k/5k/6k/8k/10k/or 12k.
    * (2)Digital Ballasts
    * (2)Mounting Brackets
    * (1)Pack Mounting Bolts/Nuts
    * (4)Zip Ties
    * (2)Pieces of 3M tape
    * (1)Receipt & Warranty Card and
    * (1)Instruction Sheet for 100% PLUG & PLAY!

ebay, 40 USD

gandalf

 :hehe:

Your purchase will include:

    * (2) Xenon HID Bulbs in H1, H3, H4(low), 9003(low), HB2(low), H6, H6m, H7, H8, H9, H10, 9145, H11, H13(low), 9008 (Low), 880/881 (All 800 series), 9004 (low), HB1(Low), 9005, HB3, 9006, HB4, 9007(low), HB5 (Low) in 4.3k/5k/6k/8k/10k/or 12k.
    * (2)Digital Ballasts
    * (2)Mounting Brackets
    * (1)Pack Mounting Bolts/Nuts
    * (4)Zip Ties
    * (2)Pieces of 3M tape
    * (1)Receipt & Warranty Card and
    * (1)Instruction Sheet for 100% PLUG & PLAY!

ebay, 40 USD

Vedrikus

Citat: mayki.scorpio  u 30 Siječanj 2009, 09:51:27
Bok narode.
Ja sam imao cijelu hrpu problema na svom ljubimcu.
Kad sam uÅ¡ao u salon i vidio ga kako me gleda s onim svojim okicama bila je to ljubav na prvi pogled  :ljubav:, o ostalim autima nisam ni razmiÅ¡ljao, a onda nakon 2 sata  :jao.
Prvo što sam primjetio da mi se magli ispod zadnjeg fara kad padne kiša ili kad ga operem.
Nakon toga ručica žmigavca (vidim da svi imaju problema s tim :wall:) koja se na hladnoči ne drži u položaju.
Pa Å¡kripanje u armaturi kad prelazim preko neravnina.
Neke probleme su riješili na reklamacijama neke ne.

Moji daljnji problemi su sljedeći:

- promjena iz druge u treću brzinu - šteka mjenjać, ko da kuplung nije dosta stisnut.
- klikanje u volanu kad skrećem
- tupi udarci kad prelazim preko rupa, ležećih itd.
- kad stisnem papučicu kuplunga kao da se ćuje klik - čini mi se da neka gumica kod papućise skoći pa se vrati

Da li još neko ima takvih problema i zna razlog?

Sve u svemu moje oduševljenje autom je naglo splasnulo!!! :ljut:[/color]


-kod mene isto teže ide šaltanje u 2 i 3 brzinu(ima zub),ali to nestane nakon pola sat vožnje(možda malo predugo),vjerovatno kad se getriba razradi to će se manje osjetiti.Ta pojava je česta kod auta dok su hladni.
-ne znam kakvog je tipa ovo klikanje u  tvom volanu ,ali slabo klikanje se mora čuti zbog Å¡tiftova od žmigavaca
-problema sa kuplungom (Å¡kripanje i sl)  su  tu već neki spominjali pa nek se jave dali su to rijeÅ¡ili i kak.

Marea Mtuning

trebalo bi u servisu promjenit ulje u getribi
frend mi je prico da treba promijenit ulje nakon par tisuca km
i onda je sve ok sa saltanjem  :ok:

pMarko

Citat: mayki.scorpio  u 30 Siječanj 2009, 12:39:56
Ma ta mijenjanja boje su sitnice naspram toga da meni nekaj s getribom ne štima. Niš me tolko ne smeta nego kad prešaltam iz druge u treću a na ručici osjećam ko da se nešto lomi. :oo2:

Da, interesantno, i meni pusti slican zvuk kad saltam iz druge u trecu.

Marko

mayki.scorpio

Citat: Vedrikus  u 30 Siječanj 2009, 13:35:38
-kod mene isto teže ide šaltanje u 2 i 3 brzinu(ima zub),ali to nestane nakon pola sat vožnje(možda malo predugo),vjerovatno kad se getriba razradi to će se manje osjetiti.Ta pojava je česta kod auta dok su hladni.
-ne znam kakvog je tipa ovo klikanje u  tvom volanu ,ali slabo klikanje se mora čuti zbog Å¡tiftova od žmigavaca
-problema sa kuplungom (Å¡kripanje i sl)  su  tu već neki spominjali pa nek se jave dali su to rijeÅ¡ili i kak.


- Kod mene ne nestaje s vremenom, a auto ima već 20000 km tak da o razraÄ'ivanju getribe nema ni govora. Ak baÅ¡ gaÄ'am brzinu onda je ok, ali kad malo brže preÅ¡altam, kvrc.
-Klikanje u volanu nije od žmigavca to je više klikova uzastopce, npr kad skrećem u zavoj klika za cijelo vrijeme kako okrećem volan

pMarko

Citat: mayki.scorpio  u 30 Siječanj 2009, 09:51:27
- promjena iz druge u treću brzinu - šteka mjenjać, ko da kuplung nije dosta stisnut.
- klikanje u volanu kad skrećem
- tupi udarci kad prelazim preko rupa, ležećih itd.
- kad stisnem papučicu kuplunga kao da se ćuje klik - čini mi se da neka gumica kod papućise skoći pa se vrati

- znaci i meni isto malo ko da zasteka kad saltam iz druge u trecu
- dok skrecem ne cujem kliktanje. jedino se cuju releji
- kod mene isto, al mislim/nadam se da je to normalno, da se tak cuju amortizeri
- meni je kuplung skripal, culo se, al se i osjetilo pod nogom. enivej, zamjenili su neki cilindar i bilo je ok jedan dan. no, sad mi se doduse ne cuje klik, al ga osjetim pod nogom. kad stisnem kuplung negdi 2/3 hoda, klikne.

Marko

mayki.scorpio

Citat: pMarko  u 31 Siječanj 2009, 00:38:31
- znaci i meni isto malo ko da zasteka kad saltam iz druge u trecu
- dok skrecem ne cujem kliktanje. jedino se cuju releji
- kod mene isto, al mislim/nadam se da je to normalno, da se tak cuju amortizeri
- meni je kuplung skripal, culo se, al se i osjetilo pod nogom. enivej, zamjenili su neki cilindar i bilo je ok jedan dan. no, sad mi se doduse ne cuje klik, al ga osjetim pod nogom. kad stisnem kuplung negdi 2/3 hoda, klikne.
Marko

Ovo za klik na 2/3 hoda ti je točno meni, al kod mene se čuje. Ja sam skužil da ima neka gumica na mjestu gdje cijev ulazi u cilindar, baÅ¡ ispod papučice i ona kad se stiska i otpuÅ¡ta se izvija i kad doÄ'e do neke točke izvijanja naglo se izbaci van ili nutra i to proizvodi taj klik. Gore je kad je auto hladan. Po ljeti se to ne dogaÄ'a.

Kaj su ti rekli za ovo štekanje mjenjača? Meni su rekli da su popravili, bilo je dobro kakvih 10 km, a onda počelo opet.