panda 1,2

Autor ragnar, 21 Veljača 2016, 08:23:01

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ragnar

Pozdrav fiatisti
evo me opet, prodao sam kvarila , prdon stila  :yahoo:
ostalo tman para za nešto manje...
izbor se svodi od pande 1,2 do punta 1,2 ( okvir financijskih mogučnosti)
savjti? imate li i kakvih dobrih/ loših isksutava
gledam automobile do 10 godina i ispod 100 000 km
jedan ĹÄ,,amar govori viĹÄ,,e od tisuÃ,,‡u rijeÃ,,i

ElRa

Ne bi trebalo da imas problema ni sa Pandom ni Puntom. Mehanika je jednostavna i dokazana vec vise od 20 godina. Gledaj primjerak u sto boljem stanju i to je to. Licno bih preferirao Punta ipak je veci auto.

devaST

Ako mos nac sto mladjeg punta tipa ko moj. Punto classic 2008g. Topla preporuka. 140-150kkm nikakvi kvarovi netrosi ulje skoro pa ni benzin. Nebali nigdi na poklopcu ventila. Bar meni. :) vecinom dobijes solidnu opremu samo je pitanje cijene i stanja limarije.

ragnar

http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-grande-punto-1.2-8v-oglas-17647343
ovo mi je zapelo za oko, samo nekako mi se sumnjivo...predobra ponuda ako bi to bilo onako kako piše a auto se vrti u oglasu već tri tjedna...razmišljam da je sve ok, otišao bi odavno. ili se varam? možda nitko neće punta???
jedan ĹÄ,,amar govori viĹÄ,,e od tisuÃ,,‡u rijeÃ,,i

bos

Da malo sumnjivi kilometri za to godište.

Meni osobno to je preslab motor za taj auto. Čisto penzionerska vožnja i zaboravit na bilo kakva pretjecanja. Velika vrata, problem na parkingu za izać ako je malo manje mjesta.

Mike20

Zašto bi km bili sumnjivi, frend ima Avensisa dizla iz 2009.g sa 40 000km, prvi vlasnik.

Grande ti je dobar izbor, ja bi gledao 1.4 16V, daleko bolji od Punta 2 ili Pande.
Možda za tu lovu naÄ'eÅ¡ i 8V s plinom