Main Menu

Stelvio

Autor 2600, 18 Siječanj 2016, 14:37:49

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

Boxer

Nije žvaka za seljaka niti je alfa bila naklonjena svima oduvijek je imala i ima klijentelu a to Å¡to bi svi dobili kitu a da im ne uÄ'e i vozili alfu za malo para...zajebite, toga nije bilo nikad pa ni onda
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Boxer

Citat: AntonioK  u 28 Rujan 2016, 13:31:12
Alfa je tribala pošto je tek "prvašić"ciljati na Renault KADJAR početni model je oko 150,000kn,a ne na bmwx3

Zbog čega ajde mi objasni molim te... proljev dobijem od takvih izjava
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Boxer

Citat: Mike20  u 24 Rujan 2016, 14:59:55
Na tom autu budu izgubili gaće.
Morala bi Alfa bi nuditi nešto spektakularno da bi ga uopće u tom segmentu netko pogledao, jer jaaaaako kasni, drugi imaju u toj klasi modele koje su pokazali sve svoje vrline i mane već kroz neko vrijeme.
Jednostavno je istina takva.

Ako misle da mora biti Alfa da bi bilo luksuzno i poželjno, mislim da se varaju

koji drugi, jedini dostojni prestiža (na koji cilja alfa jer je to klijentela koja ima lovu) su ti X3, Q5 i onaj neki polunacrtani mercedes od europljana, nemožeš ovo usprediti s kadjarom, quashqai-em, kugom, tiguanom i sličnim skalamerijama koji nisu i neće nikad biti premium auti. Svatko tko kupuje auto za 350 tkn recimo u tooj klasi nikad neće pogledat vww, ford, opel, renault, peugeot ili slično gledat će BMW, Audi ili Mercedes i to je to sve ostalo je auto za nas sirotinju a od toga kruha nema i alfa kao brand je gotovo propao kad su radili aute za nas sirotinju
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

2600


2600

Ako može Jaguar sa F-Paceom, može i Alfa sa Stelviom. I taj F-Pace se prodaje dosta bolje od XE. Isto tako očekujem da se na globalnom nivou Stelvio prodaje bolje od Giulie.

A ono ako može Maserati Levantea u kratko vrijeme dobaciti do preko 14 000 rezervacija, Levantea koji kreće od oko 75 000 eura, onda zašto Alfa ne bi mogla i bolje sa Stelviom koji kreće za duplo manje.

Mike20

UsporeÄ'ivati Maserati ili Jaguara s Alfom u klasi SUV-a mislim po pitanju prodanih komada, samo mislim nije baÅ¡ primjereno
Mislim meni svejedno Jel budu prodali 1 ili 100 000 primjeraka

2600

Jaguar je baš klasa Alfe, tržišno poziciniranje kao premium brand koji naginje sportskim performansama. I baš kao Alfi sa Stelviom njima je F-Pace prvi pokušaj u klasi SUV-ova.
Maserati je luxury klasa, stepenica viÅ¡e. U SAD-u će Alfa i Maserati dijeliti jako puno salona. ZnaÅ¡ valjda kako Ameri kupuju? On doÄ'e po Maserati ali nije kreditno sposoban i izaÄ'e sa Alfom. To je kod njih normalno, uzimaÅ¡ auto kakvo ima na stanju ako ti se svidi. Ne naručuju oni kao u Europi pa ga čekaj.

Mike20

To nisam znao......čovjek.svašta nauči :celebrate:

2600

Giulia karavan opet uhvaćena:
















2600


AntonioK

To je vrh ponude ili...?

2600

Citat: AntonioK  u 16 Studeni 2016, 13:32:43
To je vrh ponude ili...?

Da. Ali ovo je predstavljanje samo za SAD. Tamo su samo dva motora, 2.9 V6 bi-turbo 510 KS sa 600 Nm za Quadrifoglio i 2.0 turbo 284 KS sa 415 Nm. AWD je u njih sa oba motora i uvijek 8-stupnjeva automatik. Jači ide 3.9 do 60 mph, slabiji 5.4 s što je za samo 0.3 sekunde sporije od ekvivalentne Giulie.

Početak serijske proizvodnje prije kraja godine, prodaja u SAD-u prije polovice sljedeće.

AntonioK

Znači ništa za nas smrtnike ispod stotinjak tisuća eurića

AntonioK


2600

Citat: AntonioK  u 17 Studeni 2016, 12:32:39
Znači ništa za nas smrtnike ispod stotinjak tisuća eurića

Sumnjam da će u nas biti išta ispod 2.2 JTD sa 150 KS RWD. I to ako bude kod nas ispod 40 tisuća eura dobro je.

Prodaja u Europi starta kroz sljedeća 3-4 mjeseca.