Bravo/a 1.4 12v i 1.2 16v - iskustva (i pitanja) korisnika

Autor Zoki7466, 16 Listopad 2009, 12:38:39

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

AntonP

Kaj si lud , zaletavat se u zid kak ne, ostavi ga tu di je pa makar ti nikad ne trebao. Može bit da se aktivira kod sudara da se auto nebi zapalio.Imam ti ja to u mari al nikad nisam to dirao i isprobavao ne smeta.

Green Punto

Citat: pdarko  u 03 Ožujak 2015, 13:19:09
da se probam zaletit u zid da vidim dali ce aktivirat :D ....



ahahahahhahaha bolje naguzi nekog golfa  :rofl :rofl :rofl :rofl
Cuore Sportivo   :wiii:

AntonP

Kud baš taj njemački poluproizvod da naguzi, bolje niš :tres:

pdarko

Hehe....treba golfa stici :D ...... dok ja uhvatim zalet sa ovim "malim"  konjicima utekne mi golf  :) 
A ovaj prekidac....istina i bolje da nikad ne zatreba.

the-rider

udari ga sa necim, samo nemoj prejako da ga ne razvalis  :D
kad udaris onda iskoci i prekine pumpu goriva, za ga upaliti samo stisnes zanutra
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

pdarko

:) (Y)
Znaci ipak je za prekid struje za dovod goriva u slucaju nesrece.
Zgodno :)

tomozuki

molio bi pomoc, radi se o bravu 1.4 12v.
1. ima neko neko sliku ili shemu motora sa oznacenim polozajem elektropokretaca?
2. dali elektropokretac sa ritma 70 pase na brava 1.4?
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

Tooutman

Jedno elektorničko pitanje Naime radi se o radiu originalnom iz brave Grundig AD182M. Nakon 5 godina u Bravi ga izvadili jer je po zimi ostavio pozadinsko osvjetljenje. Onda preko 10 godina je bio drugi aftermarket radio. Pa prije 2 godine sam stavio opet nutra taj isti i radio je normalno do ove zime. I opet se uključuje pozadinsko osvjetljenje dok je radio ugašen što je dovelo do toga ispraznilo akumulator. Napominjem radio radi perfektno ovak, super prijam stanica, pali se na ključ i to sve. Jedino to pozadinsko osvjetljenje koje se i dalje pojavljujem kad dobije 12V. Ovo sa zimom je možda samo slučajnost jer kao prvo ova zima i nije bila jaka. Prošle su sigurno bile jače.

Jel imao ko kakva iskustva s tim, mozda
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Mike20


Tooutman

Citat: Mike20  u 26 Veljača 2020, 10:42:37
Jel svijetli i kad izvadiš ključ iz brave?
jep, svijetli konst, baš jučer mu samo dofurao 12V, bez kontakta i odma zasvijetlilo, a radio isključen. daš kontakt radio se upali, iskljucis ugasi se al ne i svijetlo. Taj radio što je super ima paljenje i na gumb (ne treba kontakt brave, tj impuls 12V) i isto sve uredno radi ali samo to svijetlo neće da se ugasi.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Mike20

Čudno. Da nije nešto prebrikano, ne pali se to pozadinsko svjetlo sa svjetlima na autu

Tom

Jesi probao zaključati auto i onda vidjeti da li se ugasi?
To pitam zato jer na ženinom Fordu ...nakon kaj ugasiÅ¡ auto, izvadiÅ¡ ključ, zatvoriÅ¡ sva vrata... ostanu svijetliti pozadinsko osvjetljenje navigacije, ekrana izmeÄ'u satova na tabli. Svijetli tako dugo dok ne zaključaÅ¡, kada zaključaÅ¡ ugasi, ako ne zaključaÅ¡ svjetli dok ne isprazni akumulator
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...

Tooutman

Naravno. Tako je i ispraznilo akumulator do jutra. Bas me zanimalo da li je tko imao takav problem. Jer na netu o tome nisam nista nasao.

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699