Bravo/Marea 2.0 20v - iskustva (i pitanja) korisnika

Autor Zoki7466, 16 Listopad 2009, 12:48:33

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

franjo-fritz

Danasnji dan od 4 h uiutro .....relacija zagreb split..split.knin...knin split...split.trogir.drnis.prgomet zagreb...sa svojom starom krmacom marom...
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

matija1991

Pozz, mislim da bi trebao promijeniti crijevo od dovoda benzina koje ide u motor jer mi na vrhu slini bez obzira kolko stegnuo Å¡elnu, e sad kolko vidim ta cijev gumena ide u neki drugi dio cijevi i nemam ideju kako odvojit te dvije cijevi jer izgleda mi ko da je to ukompresirano na tom metalnom spoju, 147ks je u pitanju

Antonijo

Možeš probati odrezati 1-2 cm crijeva i ponovnog ga staviti i stegnuti šelnu.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

matija1991

Odrezao sam, crijevo mi izgleda sasvim okej i naknap je islo gore kad sam stavljao ponovno, novu šelnu sam stavio, i dalje slini, za ne povjerovat, nema nikakvog razloga da bi slinilo, sad sam stegnuo šelnu ko konj pa cu vidjet do kraja dana hoce li pustat, al realno nema nikakvog razloga pustat, uglavnom tocno na zavrsetku na rubu crijeva kad upalim auto vidi se kako postaje vlažno

Antonijo

Provjeri crijevo s unutarnje strane, ako je tamo negdje ispucalo zbog toga može isto sliniti.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

tom1961

Koliko god ono izgledalo dobro kad makneš taj centimetar, ono je i dalje jednako staro i postalo je krhko, guma više nema svoju elastičnost. Nemoj na tome štedjeti, promijeni čitavo crijevo, da se ne pretvoriš u buktinju. Sad slini, a sutra može zašpricati cijeli motor.
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

goran20vT

Odrezati tamo di je početak metalnog dijela kod mulde i staviti nova crijeva i šelne i to je to...
trošak od par kuna aa isplati se..

matija1991