Bravo/Brava - Ugradnja maglenki

Autor fiat_fan, 10 Prosinac 2013, 01:54:55

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

brava 312

Jednostavno uzmi buÅ¡ilicu s tankim borerom i iznutra iz unutarnje strane lagano buÅ¡i rupe di je crta , kasnije joÅ¡ lijepo urediÅ¡ rubove u bučneÅ¡ maglenke, trebaÅ¡ nabaviti barem sam ja morao staviti kabal koji je u braniku jer ima Ä'ek u blatobranu u koji uÅ¡tekaÅ¡ taj dodatni kabel.
i još samo moraš staviti relej kod suvozača i naravno prekidač.

Knezevictd


Knezevictd


jaskooo

instalaciju imam vec provedenu, nedostaju samo maglenke, relej i prekidac.. maglenke su na farbanju cim budu gotove bacam se na posao  :formula:

brava 312

Kako moram mjenjati branik kupio danas al bez rupa za maglenke mislio ima ocrtano di rezati, kada sam došao doma nema označeno ali budem nekako izrezao.

jaskooo

postoji mogucnost da bi se i ja vrlo lako mogao susresti sa istim problemom.. Nisam provjerio da li na braniku ima oznaceno gdje se treba rezati  :facepalm: :oprosti

brava 312

Ja imam stari branik koji je puknuo i mislim s njega odrezati onaj dio di je bila maglenka
i onda od one rupe di se Å¡rafa kuka za Å¡lepanje mjerito od nje.
Tako mi se čini najlaše za izmjeriti.
TakoÄ'er i onaj dio od točka prema maglenik isto mora biti na točnoj mjeri

jaskooo

pozdrav, prije par dana sam konacno nasao vremena da ugradim maglenke na svom Bravu sto sam I uradio ali se pojavio jedan problem, maglenke iz nekog razloga nece da lijepo legnu u rupe tj. na obje maglenke malo iskace rub kućišta prema sredini branika ( prema otvoru za zrak za hladnjak ). Rupe sam kruzio onako kako je oznaceno na braniku.. zna li neko u cemu je problem i kako ga riješiti ? Hvala

brava 312

Ako malo zjeva imaš silikon i zaljepi, ja sam izbušio druge rupe pomaknuo malo i sjeda savršeno a još sam stavio malo silikona i milina.

miljanxXx

Imam problem, vec par dana se mucim
Auto nije imao maglenke
Uzet branik sa maglenkama
Auto ima fabricku instalaciju za maglenke
Promenjen i prekidac na konzoli
Ali je problem sto ne rade
Relej ne znam koji je za njih
Sve sam skidao i ne znam ni gde je a ni koji je
Na prekidacu ne svetli indikator
Ima li neko ideju sta i kako
Posto cim ima fabricku instalaciju, moralo bi to da radi
Inace je bravo jtd 2001

g3ar

Možda bubam glupost ali ja sam na novom bravu morao proxy odraditi nakon ugradnji maglenki.
<3JTD

Mike20

Ne treba proxy. Treba vidjeti koji je relej u kutiji pod nazivom, moguće da je i verzija koja ima utor, a nema u njemu kontakte. Isto tako treba provjeriti da li je pobuda releja spojena, koja dolazi sa prekidača

miljanxXx

po nekim spisima svi pricaju kako je kod njih bilo prazno mesto i samo su stavili relej
kod mene nema ni jedno prazno mesto,navodno u kaseti ide
vadio sam jedan po jedan, menjao im mesta i opet nista
nema nigde kasvetna sema koju mogu da ispratim