Fiat Bravo 1.6 SX 2001.

Autor Laki Strojničar, 03 Srpanj 2014, 22:00:51

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Laki Strojničar

Konkretno pitanje (pitanja) za znalce. Fiat Bravo, završna godina proizvodnje 2001. Motor 1.6 16v. Drugi je vlasnik, ima 150 000 km. Trenutni vlasnik je čovjek u srednjim godinama i očekivao bi da ga ne gazi...ima ga duže vremena, nema čak ni protočni lonac otraga :D

1. mogući očekivani kvarovi na ovoj kilometraži i na što posebno obratiti pažnju...znam, trebale bi bit dječje bolesti ispravljene i da je išao i u stilo isti 1.6 al opet...
2. preporuke na Å¡to kod ovjesa gledati, gdje bolje pogledati limariju da je možda raÄ'ena ili ''maskirana''

Ako imate još što god da dodati bit ću zahvalan. Znam da ima more tema i prežvakano je ali hitno je, sutra trebam ići pogledati auto i to mi je vrlo izvjesna prilika da zamjenim Lagunu i dobijem nešto para još, a mehaničara mi nema da ide sa mnom

dox666

pozdrav

posjedujem takvog brava, to je motor sa plastičnom usisnom, no imam i stariji model sa alu granom. prvo po meni je po mnogim pitanjima stariji model bolji, i jeftiniji su dijelovi jer npr na plastičnoj grani motorić ler gasa i potenciometar se ne mogu promijenit nego se mora promijenit cijelo kuciste gasa sto je skupo ajuj. dok kod starijeg modela to se moze individualno mijenjat i znatno je jeftinije.

kvarovi hmmm nebi trebalo biti na takoj maloj kilometrazi , no preventivno pri trebalo stavit novi set zupčastog jer je interval mijenjanja oko 80tkm.ako auto ima 150 znaci vrijeme mu je. ajmo rec trebalo bi napraviti veliki servis da te nebi zaboljela glava kasnije.
motor treba radit mirno, veselo primat gas itd, itd
e sad sto se ovjesa tiče, obrati paznju na lezajeve zadnjih ramena tj dal zadnji kotači stoje nakoso prema van, to im je boljka inače. u prednjem trapu klasika, tesnom voznjopm preko malo grbave ceste ces znat ispravnost kugli, krajnica i sl. obrati paznju na pragove posebice kod zadnjeg "krilca" jer se tu zna zadrzavat voda i počne se hvatat hrÄ'a. sto se lupanja tiče, obrati paznju na uklapanje vrata od vozaca i suvozaca tj dali je prag "ostrugan". provjeri farove, dali su oriÄ'iÄ'i tj treba pisat fiat, ili valeo by fiat, stakla naravno trebaju imat iste brojeve na sebi i sl. auto bi trebao biti jako utegnut jer  moj na satu ima preko 300 tkm a nista skoro ne lupa, Å¡kripi i sl. sto je pomalo iznenaÄ'ujuce.. uglavnom ako te jos nesto posebno zanima, pitaj, ovo je ukratko od mene. sretno  :good:

Laki Strojničar

Pogledani auto je komad krša!! Oba praga imaju propuh ko švicarski sir...stražnji kraj je protrunuo do bukera komplet. Uglavnom ništa od toga. Da su pragovi još bi preživio, s tim mogu kemijat al ovo otraga nema šanse...treba dobar majstor a nemam para sad radit to...