Procjena vrijednosti: Bravo - Brava - Marea

Autor dox666, 08 Veljača 2015, 23:10:35

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dox666

pozdrav decki
imam jedno pitanje, mozda sam fulao rubriku stoga molim admina da premjesti temu ako ne valja
uglavnom pitanje je slijedece: kolika bi bila oke cijena za brava 1.6 16v sa prijeÄ'enih 180 tkm, ima atestiran plin, auto je utegnut, mazen i pazen, uz njega bih dao i 2 seta alu felgi sa gumama i jos jednog brava za dijelove u istoj boji
auto ima manja ostecenja na karoseriji ali nema hrÄ'e i slicno, nikad lupan itd itd
godiste 2001, ima klimu, abs, u biti sx oprema

2mario2

Ja budem bubnuo za sve to oko 8000-10000kn recimo (pretpostavljam da je neregan ovaj glavni)... Jer ako je sve tako kak veliÅ¡ i joÅ¡ felge sa gumama i drugi auto za dijelove kojeg možeÅ¡ s vremenom prodat za recimo 3000kn sve skupa mislim da je otprilike ova cijena ok. (glavni oko 5000-6000kn izaÄ'e onda i po meni dobra cijena za auto s plinom i tim godiÅ¡tem itd).. Bubnuo sam, valjda nisam totalnu glupost rekao sad... Ak jesam nek me netko ispravi...

dox666

glavni auto je regan do 7 mjeseca. znaci dajem 2 seta alu felgi na jednim zimske na drugim ljetne gume i jos3 skoro nove goodyear vector 5+ gume..znaci neko ce biti bezbrizan narednih godinu dvije sto se guma tiče. uz ovaj za dijelove ide sve osim mjenjača on je krepo i ima udarena vrata..sve drugo ide sa njim. na ovom glavom lak nije jos ispucao, drži se dobro, garaziran jeunazad 5-6 godina koliko je u mom vlasnistvu itd itd

2mario2

Citat: dox666  u 10 Veljača 2015, 22:37:04
glavni auto je regan do 7 mjeseca. znaci dajem 2 seta alu felgi na jednim zimske na drugim ljetne gume i jos3 skoro nove goodyear vector 5+ gume..znaci neko ce biti bezbrizan narednih godinu dvije sto se guma tiče. uz ovaj za dijelove ide sve osim mjenjača on je krepo i ima udarena vrata..sve drugo ide sa njim. na ovom glavom lak nije jos ispucao, drži se dobro, garaziran jeunazad 5-6 godina koliko je u mom vlasnistvu itd itd
u tom slučaju bi mogao izvuć i više love, al čekaj dok ti još netko odgovori...

Mike20

Auto vrijedi koliko će ti netko biti spreman ponuditi. AK ga misliš prodavati, stavi u oglas neku cijenu i vidi reakciju
AK nije trul od ispod, vrijedi nekih 1500-1800ojra,

dox666

u planu je prodaja, da
ne, auto nije trul, ljetos je raÄ'en tako da su svi znakovi hrÄ'e sreÄ'eni, zasticeni i pragovi su premazani bitumenom.

u svakom slucaju hvala, probat cu sa tim cijenama  ;)

tom1961

Evo, za usporedbu, ja svoju Mareu platio 1000 â,¬. 1.6 16v, 1997., 231 000, plin, automatska klima, električni podizači, servo, nikad udaren, praktički bez ogrebotine, drugi vlasnik.

Registracija mu je istekla na dan kad sam je uzeo.

Zato mislim da bi ti za sve ovo mogao tražiti i viÅ¡e od 10 000 kuna, probaj krenuti sa 2000 â,¬.
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

tomozuki

Po meni je oko 1700-1800 eura
Za ovaj moj (je 1.4 ali jbg) sa 165000 je tip trazio 950â,¬, sa cjenkanjem sam ga spustio na 850 s tim da je na zadnjem ljevom blatobranu ogrebotina fuserski ofarbana
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

acmilan8

Fiat bravo 1.9 TD 100 SX
Sliku imate..
Ovako, auto ima 250 tkm. Sad, jesu li pravi ili ne. Ne znam, vjerujem da jesu :D.
Na autu sam promijenio vilice, pakne, saltung, sajlu kvačila, ulje, sve 4 gume.
Auto ne gubi ulje, ne trese, ugodna vožnja. Poteze soldino za svoje godine (1997). Pravi mali fin autic. Bez daljnjih ulaganja dok se nešto ne pokvari. haHa. Aliii, tako je :D

acmilan8


acmilan8


acmilan8

I ima klimu koja radi! Haha :)

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 4030X koristeći Tapatalk


acmilan8


Mike20


acmilan8

Haha..pitanje je ozbiljno..
A cijenu bi htio znati okvirno..

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 4030X koristeći Tapatalk