Fiat Bravo 1.4 12v Autodijagnostika

Autor slavenceca10, 27 Veljača 2016, 10:13:00

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

slavenceca10

Pozdrav za sve fiatiste i posjetitelje foruma.
Imam fiat bravo 1.4 12v 1997 g.p pa me zanima nesto vezano za auto dijagnostiku. Prije par dana sam dobio od jednoga prijatelja obd2 bluetoot za auto dijagnostiku, e sad trebam jos kupiti konventor sa pin3 na obd2 pin16, pa me zanima dali ce to moci da radi i dali ce mi biti od kakve koristi? Hoce li mi moci pokazivati greske i ostalo za sta je namjenjen? Imam na telefonu obd2 full verziju i radi dobro na golfu 4. Lp

Mike20

Nikakve koristi. Tebi treba kkl sa prekidačem i adapterom na 3 pina.
Ovo neće raditi

Antonijo

TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

slavenceca10

Prestavio sam se i izvinjavam se nisam bio procitao pravila foruma. Znaci da bzvz ne bacam pare na to?

Antonijo

Fizički možeÅ¡ spojiti OBD (wifi ili bluetooth) na 3 pinski kabel. Komunikaciju izmeÄ'u ECU motra i programa na mobu nečeÅ¡ moći ostvariti.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

slavenceca10


Mike20

VAG/KKL kabel s prekidačem za Fiata i adapter na 3 pina

slavenceca10


Memphis

i multiecuscan program ver. 1.7 na dalje

Baso_1990

znam da nije isto na bravu i na grande puntu al evo cisto da kazen svoje iskustvo...imam elm327 verzija 1.5a usb i spajam se na samsung galaxy s3 preko otg kabela na kojem je instalirana aplikacija eobd facile. citam parametre i brisem greske iz ecu-a od motora za sve ostalo imam zuti adapter i imam modificirani vag com kkl sa prekidacima

Memphis

Grande ide preko CAN-a stari fiati preko KKL-a bez MES-a ništa.