Fiat brava td100 EGR ventil

Autor Goche, 01 Travanj 2016, 17:02:10

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Goche

Sta mislite dali je bojle zatvoriti EGR ventil ili ostaviti u funkciju. Kod mene je trenutno zatvoren ali mi se desava jedna cudna stvar,kad zatvorim EGR ventil auto mi slabije vuce t.e nema onaj start dosta je ljen,on i dajle ide ali ubrzanje mu je slabije.Kad ga otvorim auto dobro ubrzava nema nikakav problem, a zatvorio sam cisto preventivno, zato sto sam citao da ako on je otvoren da prlja usisne grane sa cadje i moze da ostane u otvorenim polozaju ako se nalepi na njega necistoce,pa zatvorio sam sa limcicem,ali ponavljam da auto slabije mi ubrzava sa zatvoreni nego sa otvoreni EGR. Pa zelim da cujem vasa iskustva.... Pozdrav.

kemba

imao takav slucaj s 2.4 tds
sa zatvorenim je vukao ako ga peglas ono ko vrag svoju mater u svakoj, ako stisnes gas u 5 oj nista
mrtav do nekih 2800
kad otvoris  ventil sve radi normalno auto cupa ko lud
sad s majstorske strane te nebi trebalo imati neke veze al opet hebes ga dozivio to na svom autu, krenuo sa zatvorenim za rijeku i na pola puta stao skinuo blindu i auto isao normalno

eto ja sam isto dozivio sto i ti... opet kazem nema logike al opet tako se auto ponasao
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

ludaman

Ja na doblou imam zatvoren i osjećaj je kao da sam dobio 10ks, bolje vuče.. :)
Mogli bi napraviti jednu općenitu temu za egr ventil. Puno ljudi ga želi zatvorit, i općenito "razmišljaju" o tom ventilu pa nebi bilo loše imat sve info na hrpo
Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!

tempradrifter

zatvorio sam dosat na stotinama auta, i nijedan nije lošije išao

brzy

Moj stilo bolje vuce od kad je egr zatvoren.