Marea muke po rasvijeti

Autor Dugi, 16 Travanj 2016, 21:51:33

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Dugi

Ovako posto imam Mareu nekih cca 10tak dana danas sam malo uhvatio se ciscenja i sl. Posto sam mjenjo kvacilo i tak neke stvari pa nisam stigo. I dodem do sljedecih problema. Rasvjeta na tablici ne radi na jednoj nemam opce struje na drugoj *** masa. Da li je neko imo slicnih problema?? Onda dalje kad blicam sa dugima duga rade, a kad ih upalim umru mi sva svijetla i pozicija i kratko, a dugo se ne upali. I jos pitanje jel neko stavljo led rasvjetu u nju kolko zarulja, di i koja velicina? Hvala puno unaprijed ;)

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


tomozuki

Vjerovatno su otisli kontakti u rucici
Led rasvjetu di? U tablu, farove ili dolje kod nogu?
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

Dugi

Tabla, sredisnji dio armature, krov rasvjeta svugdje di vec imaju neke žarulje unutra ðŸ˜,ðŸ˜,

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


tomozuki

U tablu i sredinu t5 minjonke, krovna sulfitne mislim da su 38 ili 40 mm
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

Dugi

I sad jos pitanje da li ce ledice svijetlil u tabli i dalje zeleno? Tj da li je folija zelena il su lampice u cijelom autu zelene ako shvacas pitanje :D

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Dugi

Ma decki zlatni ste hahah znaci t5 i sulfitne ledice i to je to :D e da jedno usputno pitanje koji je "najbolji" radio brava i mare orginal? Il jel postoji koji aftermarket a da je orginal dimenzija?

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Antonijo

Prednje pozicije T10 LED
Svjetlo kabine FESTOON LED
Armatura T5 LED
Osvjetljenje tablice T10 LED

TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Dugi

Hmmm kak tablica t10 kad imam one dugacke i tablici kak su neki stari auti imali unutra za rasvjetu??

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Antonijo

Citat: Dugi  u 16 Travanj 2016, 22:35:12
Ma decki zlatni ste hahah znaci t5 i sulfitne ledice i to je to :D e da jedno usputno pitanje koji je "najbolji" radio brava i mare orginal? Il jel postoji koji aftermarket a da je orginal dimenzija?

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Svaki aftermarket stane u mjesto umjesto orginalnog radia, samo treba prednja maskica za njega.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Dugi

Antonijo znam to, al ne zelim to hahah nego il radio npr sa cd orginal il neki after market al da prati linije orginala ako me kuzis

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Antonijo

Citat: Dugi  u 16 Travanj 2016, 22:39:28
Hmmm kak tablica t10 kad imam one dugacke i tablici kak su neki stari auti imali unutra za rasvjetu??

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


upload an image
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Dugi

Ne ide mi ova Festoone, mozda neki drugi tip Mare ima ovakvu ;)

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Antonijo

Citat: Dugi  u 16 Travanj 2016, 22:40:49
Antonijo znam to, al ne zelim to hahah nego il radio npr sa cd orginal il neki after market al da prati linije orginala ako me kuzis

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Orginalni je ljepši ali mislim da ne podržava MP3 ukoliko je to bitno i teško se mogu naći.
Aftermarket ne prati linije već se ugradi maskica.

image hosting free
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Dugi

To znam al to me ne zanima ;) hvala na odgovorima uzet cu onda rade onu shemu da sa cdchangera izvucem aux i tak napravit il tražit cd player dok ne naleti ;) btw sad gledam ove ledice znaci nisu sve t5 iste? Za tablu mi trebaju minjonke? Jesu one u kod ventilacije?

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk