Marea muke po rasvijeti

Autor Dugi, 16 Travanj 2016, 21:51:33

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Dugi

A moja ko je Hlx

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Memphis

Citat: Dugi
Ovako posto imam Mareu nekih cca 10tak dana danas sam malo uhvatio se ciscenja i sl. Posto sam mjenjo kvacilo i tak neke stvari pa nisam stigo. I dodem do sljedecih problema. Rasvjeta na tablici ne radi na jednoj nemam opce struje na drugoj masa. Da li je neko imo slicnih problema?? Onda dalje kad blicam sa dugima duga rade, a kad ih upalim umru mi sva svijetla i pozicija i kratko, a dugo se ne upali. I jos pitanje jel neko stavljo led rasvjetu u nju kolko zarulja, di i koja velicina? Hvala puno unaprijed ;)

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Masa! Fino krenes od minus kleme i cisti kontakte.

Dugi

A morat cu nema mi druge, al cekam sad Ledice i jos neke sitnice pa sve rijesit u danu i bok ;)

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Dugi

Rijesio sam rasvjetu skoro pa svu ;) zanima me druga stvar koja je mjera radia? Nije ni 1 din ni 2 din :/

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


brava 312

Klasični radio samo moraš nabaviti plastiku oko radija al za prvu ruku može i bez te plastike

Dugi

Ne to znam al me zanima da li postoji jos koji model radia da pase ko tvornički unutra da ne stavljam aftermarket i od kojeg auta bi jos paso?

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Dugi

Umrla mi danas rasvejta od predenih km kolki problem je izvadit sat od kud pocet?

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Memphis

ne diraj niš prosvijetlit će samo kroz neko vrijeme :)

tomozuki

Citat: Dugi  u 10 Svibanj 2016, 17:50:26
Umrla mi danas rasvejta od predenih km kolki problem je izvadit sat od kud pocet?

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk



Na onoj plastici oko sata imas 6 vida(imbus 3), 3 sa gornje strane, 2 ces vidit kad spustis volan i jedna krizna je kod osiguraca prema gore..kad ih popustis cupaj van, kod ventilacije mozes malo s kacavidom jer ima samo kvacice i pazi na instalacije od kotacica za visinu svjetla

Za tablu imas 4 inbusa, svi su vidljivi i ide van
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI