Bravo/Brava/Marea tapeciranje obloga vrata

Autor Tono92, 26 Lipanj 2016, 00:35:27

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tono92

Trenutno sam u fazi tapeciranja obloga od vrata i zanima me kako gaduru nazad namjestit jer kad se taj cepic odreze nemozes vise namjestit tu oblogu

Evo slike koje sve govore :



I na koju foru da mi je znat kako sve to vratit na mjesto ????

Iza sam nekak uspio napravit ali kad se sjetim da ih moram naprijed radit dodje mi muka


tomozuki

Mozes malo sa lemilicom rastopit ove cepice kad budes vracao oblogu
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

Tono92

Citat: tomozuki  u 26 Lipanj 2016, 09:52:00
Mozes malo sa lemilicom rastopit ove cepice kad budes vracao oblogu
E vidis imas pravo , bas sam si kupio novu u lidlu pa cu je testirat , dobro si me podsjetio :)

Stilo M

Inace se mali sarafici sarafe i siroka podloskica stavi
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Tono92

Ma bilo bi to super ali jednostavno saraf proklizuje kad ga se stavi , probao sam vec 100puta ali uvijek proklize pa se iscupa van

Poslano sa mog HTC Desire 601 koristeći Tapatalk


Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Tono92

Citat: Stilo M  u 26 Lipanj 2016, 15:09:55
Super ljepilo na saraf
Probat cu ali ne vjerujem , prije bi sa lemilicom uspio napravit ali kao secer na kraju mogu i sarafic puknut unutra :)

Delta TD

imam ti za Bravu tap. bez oštećenja ćišta uredna neka sivo crvenkasta dam ih za 50 kn samo da mi ne smetaju sve 4 a uskoro siva brava ide u prešu pa ako još šta treba dijelim
098871798

Antonijo

To sam ljepio s vrućom plastikom, koristio sam onaj pištolj s plastičnim patronama.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Tono92

Citat: Delta TD  u 26 Lipanj 2016, 16:16:44
imam ti za Bravu tap. bez oštećenja ćišta uredna neka sivo crvenkasta dam ih za 50 kn samo da mi ne smetaju sve 4 a uskoro siva brava ide u prešu pa ako još šta treba dijelim
Netreba mi hvala na ponudi imam ja toga doma na pretek od bravo brave i maree , i ja sve rjesavam ali vecina toga u smece.....


Antonijo budem probao sa tim jer stvarno je zeznuto to radit :)

cvike19

ja sam svoje na puntu sa malim debelim kratkim saraficima sastavio i ispalo je super

Tono92

Evo samo da javim da ono ljepilo u spreju je katastrofa , cijeli sprej potrosio na to *** a evo nakon manje od mj dana sve se odljepilo i sve visi ..... Dali postoji nekakvo drugo ljepilo koje bolje drzi od toga ?? Taj sprej platio 90kn i nista nevalja , kupio sam i onu najovalitetniju obostranu traku za 100 i nesto sitno a i to ne drzi ....