Lampica airbag Fiat Brava TD100

Autor Goche, 11 Kolovoz 2016, 10:11:55

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

XXX-Man

http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

franjo-fritz

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

dinko1981

Citat: XXX-Man  u 12 Kolovoz 2016, 23:01:53
Moj 1.4 SX nema
Brave 1.4 sx koje su se prodavale u RH imaju 2 zracna

Stilo M

Ja sam imao Mareu bez zracnih jastuka i upalila mi se lampica na tabli
Crna izolirka preko lampice i bok
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Goche

Skinuo sam navlake volana i od onu sta sam video je da nije postojao nikakav zracni jastuk ima samo dvije zica za sirene,i u volanu nema  mesto i mogao da stane zracni jastuk.Isto tako i centrala airbaga ne postoji pod pepeljare niti ima ti zuti dzekova. Sad sam siguran da nije imao zracni jastuk samo mi nije jasno zasto se pali lampica....

Antonijo

TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Goche


Tono92

To ti je zato sto imas drugi kmh sat na autu a i vjerojatno nemas a ni neznas tocnu kilometrazu

tom1961

Citat: franjo-fritz  u 12 Kolovoz 2016, 22:49:36
Elx=maglenke centralna brava, el, Å¡iber (ovisno o nadoplati) 4x el, stakla (brava, marea) el, retrovizori centralno, dalj.
...
Znaci S nije imao air bag ni jedan Sve daljnje oznake su imali...
Kod mene je ELX oprema, ljeta Gospodnjeg 1997., ali nemam zračni jastuk. Na tabli postoji mjesto i simbol za žaruljicu, ali je prazno, nema ni žaruljicu ni veze na štampanoj pločici za nju. Auto definitivno nije nikad prepravljan.

Inače, od ostatka opreme imam el. podizače naprijed, obrtomjer, servo, klimu, električno podešavane i grijane retrovizore, regulaciju vozačkog sjedala po visini, upozorenje za otvorena vrata i pregorjele žarulje, branike u boji... ne znam, možda se nečeg nisam sjetio. Nemam prednje maglenke, nemam ABS. Imam centralno, ali ne i daljinski.

I ja glasam za pretpostavku da je promijenjena instrument ploča pa divlja.
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.