Svijetla fiat bravo 1.6 16v

Autor Gigi990, 23 Kolovoz 2016, 08:33:11

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Gigi990

Ljudi koja svjetla duga kratka preporucate da je neko ljepo svijetlo i koja je to vrsta a da pasu na fiat bravo 1.6 16v? Unaprijed hvala. Lp

tom1961

Žarulje su H1, ide sa svake strane jedna za dugo i jedna za kratko. Kad upališ duga, kratko se ne gasi nego svijetle oba.

Ne znam na Å¡to misliÅ¡ pod "koja preporučate", u principu bilo koji renomirani proizvoÄ'ač (Osram, Hella itd.)
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

Gigi990

Samo nebi htio da svijetle zuto.htio bi neke ljepe bijele ili tako nesto.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Mike20

Uzmeš one nightbreaker ili slične, ubaciš u seriju na kratko svjetlo termistor da žarulje duže traju

tom1961

Citat: Gigi990  u 23 Kolovoz 2016, 10:49:32
Samo nebi htio da svijetle zuto.htio bi neke ljepe bijele ili tako nesto.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Pa sve su bijele (bar službeno). Ja sam si za staru Astru kod Tokića našao neke jako bijele, mislim da je pisalo da imaju oko 30% više svjetla, čini mi se da je bio Osram u pitanju, nešto kao Super bright ili tako nekako. Postoje i one s plavkastim staklom, ali to kad staviš, nikad ne znaš kako će svijetliti, pogotovo ako su neke jeftinije u pitanju. S takvima sam kupio Astru i svijetlile su u svim bojama, pa me je oborio na tehničkom samo tako.

Na Marei su već bile odlične žarulje i nisam ih uopće morao mijenjati, sve dok me nije razbila ona žena odostraga i sad ne svijetle nikako, auto stoji u dvoriÅ¡tu i čeka bolje dane  :sad:
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

gandi

--->>>    click here      <<<---

Gigi990

Hvala puno....

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


tomozuki

Nb unlimited imam ja u dugima i prezadovoljan sam, a u kratka sam stavio one halogene iz kauflanda po 40 i nisu lose..samo im je vjek trajanja kratak
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

tom1961

Bezgranični lomitelj noći, tako je!  :art2:
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.