Ključ u skakavac

Autor Delbag, 22 Svibanj 2017, 15:42:18

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Delbag

Pozdrav!

Ugradio sam set daljinskog zaključavanja s onim univerzalnim skakavcem u bravo 2001.
Može li se prazan ključ u skakavcu samo izrezati po originalnom ključu? Jedan ključ majstor mi tvrdi da ne pa me zanima je li netko to možda radio ili možda postoji neka druga opcija? Ispričavam se ako je već bila ovakva tema.
Unaprijed hvala






Mike20

Može. Samo nabavi prazan nastavak koji ima uzdužne ureze ko Fiat, a zube lako izbrusiš. Ovaj sa slike treba kompletno isfrezati, prvo uzdužno, onda natezati zube. To rijetko tko ima za napraviti

Delbag

Hvala na informaciji!

Samo da zagnjavim još i pitam jel znaš gdje da nabavim taj uzdužno izrezan ključ? kod bravara isto?

Mike20

Da, samo bi ga trebalo obraditi na kraju na kojem se učvršćuje u skakavac. Ja sam to jednom s vremenom radio. A ima i gotovih, Ebay ili tak nešti


Delbag

Super!

Bio sam tražio po ebayu, ali nisam ovo našao.
Hvala puno!

PuntoZG

I moras si kod napravit ako mislis s tim kljucem palit auto... Meni je covjek u utrinama na placu 180kn uzeo za rezanje i kod, s mojom matricom s ebaya

Multijet

Pretpostavljam da nemaš centralno daljinsko za tu lovu?
0989739290

Antonijo

Ako imaš daljinsko zaključavanje na svojem ključu, elektroniku nečeš moći prebaciti (pločicu) u novo kučište.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Delbag

Nisam imao daljinsko zaključavanje tako da je naknadno ugraÄ'eno i sva elektronika je u skakavcu.
Kad sam mjenjao komp zakeljio sam kod ispod volana tako da mi je ostalo samo izrezati ključ po originalu.
Naručio sam onaj sa ebaya koji ste mi linkali i vjerujem da će to onda biti to.
Hvala svima!  :ernaehrung004: