Fiat Bravo 100 16V - Loš rad na leru i još po nešto

Autor jaskooo, 08 Lipanj 2017, 13:25:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

jaskooo

Pozdrav svima,
Bravo je 2000god, motor 100 16V benzin euro3
Vec dugo pokusavam rijesiti problem na vozilu, vozam se majstorima ali bez rezultata, pa vas molim da mi pomognete ako netko zna o cemu se tacno radi
- Prvi problem se javlja prilikom prvog paljenja vozila. Kada dam kontakt i pumpa odradi svoje - "zujanje" auto upali bez problema i obrtaji budu na 1200ob/min. Medjutim problem nastaje kada se motor pocne zagrijavati i obtaji pocnu da opadaju. Tada motor trokira, trese se, i na auspuh mi ne mirise kao dobra smjesa.
Sve to traje dok obrtaji ne padnu na 900ob/min nakon cega motor radi normalno.
- Drugi problem se desava kada auto radi na leru i kada dam samo malo gasa,  bukvalno samo naslonim nogu na pedalu, obrtaji padnu na 500ob/min i motor se hoce ugasiti  :neznam:
Unaprijed hvala

Mike20

Može biti svašta, od pumpegoriva, injektora, kablova svječica, bobina, senzora temp. zraka na usisu, svječica, lambda sonde itd itd.

Å to je dosad kod tih stručnja raÄ'eno na autu (mijenjano, čišćeno ili Å¡to drugo)?
Prvo od svega, svječice, filteri, kablovi svječica moraju biti zamijenjeni
Da li je auto spajan na dijagnostiku?
AKo nije, to je pod broj jedan. I to u vrijeme dok se to na autu dogaÄ'a.
Provjeriti trimove, sondu, temp. zraka na usisu itd.

Ako niš ne pomaže, ka auto počne trokirati, odmah ugasiti i izvaditi svječice i pogledati stanje, dal su crne, sive, mokre od ulja ili goriva itd

jaskooo

Hvala, svaki odgovor mi dobro dodje.
Auto je vec nekoliko puta spajan na dijagnostiku ali na zalost ne dok ovako radi nego kada ga dovezem majstoru i ne pokazuje nikakvu gresku. Moracu preko noci ostaviti auto kod majstora, neka ga i tako proba spojiti na dijagnostiku
Svjecice su kupljene prije 3 mjeseca i bas sam ih prije par dana odvrtao prije paljenja auta i suhe su, ima samo malo smedjkaste garezi na njima i to sam ocistio.
promjenio sam filer zraka, senzor temperature na termostatu, ocistio i MAP senzor, skidao klemu 12 sati ali nista nije pomoglo.
Oprosti sta su trimovi ?

jaskooo

P.S motor se ustabili i prestane trokirati kada mu na kratko odrezem gas na nekih 3500 ob/min

Mike20

trimovi pokazuju dal mu fali goriva u radu ili ga ima previše, po tome možeš znati i neke parametre o injektorimma dl cure ili su zaštopani

Kad počne troirati, dal smrdi na auspuhu po nesagorjelom benzinu?
Katalizator imaš?

jaskooo

ne smrdi na nesagorjeli benzin ali ne smrdi ni kako bi trebalo tj, kao kada se motor umiri
Nemam katalizator, rasuo se i poceo lupati u voznji pa sam ga prije par godina izvadio ali je ostao kuciste na auspuhu 

Mike20

Koliko stvarno ti troÅ¡i ulja na 10 000km tj izmeÄ'u dvije izmjene i da li ti s vremena na vrijeme fali antifriza ?

jaskooo

ulja potrosi oko 2dl, nekad ni toliko, a antifriza ponekad fali oko 1dl, ali ga nisam dosuo sigurno pola godine i ne fali ga u boci  :neznam:
Imam snimljene i video klipove kako to sve izgleda  i zvuci ali ih ne znam ovdje objaviti 

jaskooo

pozdrav svima, postavio sam video na youtube sa problemom koji imam na autu pa bih vas ponovo zamolio za vase misljenje  :kmeee:

https://www.youtube.com/watch?v=86uCJO5q3s0

topolino

Po opisanom vjerojatno ti cure injektori kada je motor ugasen. Kod paljenja na snimci je sve ok, nema trokiranja, lovi ljepo okretaje, minimum je ok. Brbljanje iz aspuha je voda (kondenzat) u loncu. On zna ovisno o konstrukciji i kolicini zezat kod paljenja (gusenje, trokiranje). Vidio sam thaliu jednom da se gusila i trokirala kod paljenja, stari napuca gas i iz aspuha izleti mlaz vode. Poslje toga thalia radi kao singerica.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

jaskooo

Motor trokira i trese dok se ovako cuje na auspuh samo se na snimku ne primjeti ( zaboravio snimiti i motor )   Kad mu ovako par puta dodam gas motor se ustabili i na auspuhu zvuci normalno

jaskooo

Upravo sam dosao iz garaze, cistio klapnu gasa koja je bila prilicno prljava i rijesio sam problem obaranja obrtaja na 500ob/min pri malom gasu. Sad je sve ok, i kod malog gasa odma pocne da ih podize. Takodje sam ocistio i cijevcicu stoi ide ispod drzaca sajle gasa u usis morota, bila zacepljena od uljnih para. Vidjecu ujutro kakvi su rezultati