Izgaranje u usisu

Autor Mihael Oreski, 08 Srpanj 2020, 00:02:58

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mihael Oreski

Bok decki novi sam tu pa ono neznam kako da opisem svoj problem dobio sam fiat bravo 1.6 16v nikad nisam radio na talianima pa sad imo sam problem sa injektorima imam alu usisnu i injekotre sa 4 izlaza i nesto gusi motor kada lagano dodajem gas uspijem ga nekako uhvatiti da radi ali dojde samo do 4000 ili 4500 rpm u prvoj prebacim ga u drugu radi teze a za visu brzinu da niti ne pricam uopce nezeli samo onako stuca jako pa sad neznam kolko sam dobro objasnio ali ako ste skuzili molim pomoc hvala

Mike20

Može biti svašta. Svječice stare, bobine u prekidu, kablovi loši, cure injektori, slaba pumpa goriva itd.
Da li ćeš to sam slagati?

the-rider

nosi nekom ko se kuzi, ovako zaboravi da ce ti netko reci tocno sta je
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Mihael Oreski

Bobina i kablovi su novi svjecice su stare znaci postoji sansa da je do njih

Mihael Oreski

Iii pumpa je dobra injketori su bilo problem pa sam ih ono cistio dao na ciscenje i sve sa njima ali okej znaci injektori isto mogu biti problem

Mike20

Očišćeni injektori često znaju biti problem, procure nakon čišćenja. Ti očito imaš detonacije u usisu. Provjeri fazu zupčastog, kompresiju-da nije koji ventil izgorio

Mike20

1.6 16V ima 2 zuba lufta na remenici

Mihael Oreski

Kompresija provjerena zupcasti provjeren ventili svi u funciji polugeneralga radjena prije 30 tkm

Mihael Oreski

Prvi put kad sam skidao injektore i vraco ih sve je bilo super ali prilikom vracanja sam zaboravio stavit podloznu plocicu na dovod na rampi i onda kada sam drugi lut skido su krenuli problemi on je izgubio snagu u potpunosti prije sam ga zakuco u 7000 rpm sad jedvah do tih 4500 rpm

Memphis

Ak si očistio injektore onda provjeri pritisak pumpe. Kad pumpa nema dobar pritisak onda gubi snagu u visokim okretajima. Isto tako provjeri regulator pritiska goriva.

Il si nešto smrdo oko montaže

Mihael Oreski

A kako bi mogo provjerit pritisak pumpe goriva i regulator pritiska goriva?

Memphis

Moraš spojit manometar, pritisak mora biti 2,5 bara na leru 3 pod gasom

Mihael Oreski


Memphis

Za oboje. Ako pritisak nije dobar onda nešto od toga ne valja ... obično to bude pumpa.

Mihael Oreski

Znaci pumpa voli odlazit na ovom autu?