Bravo tuning

Autor Tomo.S., 09 Lipanj 2023, 22:49:57

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tomo.S.

Molim vas za pomoć. planirao sam uzeti opruge za Brava 19 jtd 105 ks. RIO opruge iz ZG bi uradile nove opruge. Na Brava bi išle felge 16 sa gumom 205 45 16 . Koliko da naručim kraće opruge 2 ili 3 cm. Auto mi treba za svakodnevnu vožnju i dosta kilometara.
T.S

forsage

prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

the-rider

te gume su bas za svaki dan
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Tomo.S.

Citat: the-rider  u 10 Lipanj 2023, 08:06:04te gume su bas za svaki dan
Jesu ili se šalite? To bi bio ljetni sat a zimski 195/50/15? Čini mi se to primjereno autu?
T.S

forsage

skuplja guma, kod nas traži atest, ali relativno dobar omjer izgleda performansi i udobnosti iako je bravo malo tvrđi od npr brave ili mare, 17 pak je npr. pretjerivanje koje ubija ovjes i performanse...ja derao zimski na 185/65 (ili 6O ne sjećam se više)/14  a ljetni setup na 195/50/15 i nisam trebao atest.Ako bu dobra felga izgledat će lijepo 16 na minus 2 cm a i dalje upotrebljivo sa nekim kompromisima na koje si valjda spreman u odnosu na serijalu.
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

topolino

Covjek se krivo izrazio. Pod "svaki dan" misli na otvorenu cestu jer je nekoliko puta tjedno na relaciji Hercegovina-Split. I ima nesto tezu nogu na gasu, dokle ceste su pune zavoja.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Tomo.S.

#6
Tako je, zahvaljujem.

Ove felge sam nabavio. Manje više sve sam riješio osim pitanja mogu li sicevi od Fiat Cupe na Brava i  može li glavčina i kočiona kliješta od Cupea ili Multiple sa diskom 284 mm, na Brava?
T.S

the-rider

ne sjecam se sad vise, razlika ti je u prihvatima za amortizer, imas 25 i 35mm debljinu amortizera, i 15 i 17mm kuglu na vilici
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Tomo.S.

Citat: the-rider  u 12 Lipanj 2023, 19:40:46ne sjecam se sad vise, razlika ti je u prihvatima za amortizer, imas 25 i 35mm debljinu amortizera, i 15 i 17mm kuglu na vilici
Ne razumjem, moja isprika. Što sve treba zamjeniti za tu preinaku?
T.S