Grande Punto 2006 vjetrobransko staklo

Autor damirkis84, 15 Siječanj 2016, 11:51:38

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

damirkis84

Pozdrav,

novi sam ovdje ali pratim forum već jako dugo.
Imam problem pa bi trebao savjet, naime, puknulo mi je vjetrobransko staklo na Grande Puntu 2006 godina (kamen pogodio i nastala točka koja se proÅ¡irila cca 25 cm u jednom smjeru). Očito da moram promijeniti staklo. Da li imate kakvu preporuku da proÄ'em Å¡to jeftinije.
Zahvaljujem unaprijed na odgovorima.

Mike20

Točku možeÅ¡ zakrpati al crtu ne. Stakla su od 800kn nadalje. Nazovi i pitaj najbliži servis stakla. Zamjenska stakla su najjeftinija al su tanja i zvučno loÅ¡ije izoliraju od original. ImaÅ¡ original proizvoÄ'ača bez Fiat loga koja su jeftinija nego u ovlaÅ¡tenim a potpuno iste kvalitete ko original

damirkis84

OK, hvala na odgovoru. U meÄ'uvremenu sam dobio ponudu iz lokalnog servisa na 900,00 kn sa ugradnjom samo Å¡to ne znam kakvo je staklo.

Dr.Grande

To ti je super ponuda! Vjerojatno kinez, al za te pare go for it. Ja sam isto mijenjao prosle godine, isto kinez gore i sa onom zelenkastom linijom koja kao smanjuje prodor suncevih zraka. Taj isti brend je stavljao ta stakla i na tiguana i neke modele Volva.

Od zadnjeg osiguranja imam i stakla na polici tako da sam bez brige sto se tog tice.

Mike20

1000kn original staklo bez senzora, 1500kn akustično staklo. Na to još demontaža/montaža nekih 300kn i zaštitna lajsna 100kn

ALFA145QV

Alfa 145QV...Fiat Seicento Sporting ... Fiat Tipo  1,4 16V