Grande punto dizne za pranje sajbe

Autor L-tronic, 07 Veljača 2016, 18:31:50

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

L-tronic

Jel postoji ikakva mogucnost da se one podesavaju ili da ih zaminin s nekim drugima jer mi tuku u brisace.

Ocistia san ih i sve, al nista od tog. Ostala mi je opcija samo da nekako podignen onu plastiku na haubi al me zanima jel imate vi kakvo pametnije rjesenje.

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk


Multijet

Može li slika tog "šarafića", imam isti problem na svom gp-u, nisam vidio da se može išta podešavati
0989739290

the-rider

ne znam za punta, ali nemaju svi auti stelanje
u krajnjem slucaju kupi nove spricaljke, nisu skupe
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

ElRa

I ja sam trazio na svom GP i ne nadjoh nista za podesavalje brizgaljki. Takodje ni na Doblu 3.

Multijet

Gp nema štelanja dizni, provjereno,trebalo bi to nekako drugačije riješiti. Kupnjom novih dobivaš istu stvar, nije problem začepljenosti dizne nego visine mlaza vode, tuče direktno na brisač.

Možda da se pobrusi ili podmetne nešto pod/na brizgaljku, any idea?
0989739290

dudo1

Sprica jedino dobro kad se stoji na mjestu,inace u voznji na brisac

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Multijet

A jebga, kak nema pritiska. Sve je čisto i isprano, motorić vrti ko lud, dok stojiš ok, u vožnji tuče u brisač. Staviti kakvu cr-pumpu za brisače, pa šaltati naprijed nazad po potrebi? :zloco
0989739290

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

zvezdo

Probaj gurnuti iglu u mlaznicu- tako se je na MK1 stelovala.
Sve ono Ã,,ega nema, ne moĹže se ni pokvariti!
ALFA u srcu,FIAT u garaĹži.