ugradnja termometra vanjske temperature

Autor frend, 14 Srpanj 2016, 12:42:39

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

frend

Naime vlasnik sam punta/grande punta iz 2012.god 1.2 8v 51 kw s 5 vrata. Nemam na instrument tabli vanjsku temperaturu pa me interesira ugradnja termometra. Dali je netko ugraÄ'ivao i ima za preporuku neki malo bolji i na koje mjesto ga je ugradio?

cvike19

ja sam u punto 2 ugradio
i zadovoljan sam jako
jos svijetli i narandasto
odi na moju temu pa nadi

cicili

Mislim da se kod njega radi o ugradnji senzora i eventualno paljenju softwerski te opcije na tabli. Iako mi cudno da nema. Osim ako nema ni el retrovizore pa nema nikakve instalacije tamo sto bi znacilo da mora sam vuc zice.

Poslano sa mog HUAWEI P6-U06 koristeći Tapatalk


zvezdo

Ukoliko se misli na ugradnju orginala to sam doktorirao.
Potreban je senzor ili komplet suvozacki retrivizor sa senzorom.
Proveriti da li postoji instalacija u vratima. (Elearn)  Verovatno postoji!
Proveriti da li postoji instalacija od konektora do body kompa i ako je nema provuci je.
Ostatak se omoguci sa dijagnostikom.
Ukoliko zvuci komplikovano jeftinije resenje je dao Cvike 19
Ako se zelis igrati sa zicama na raspolaganju sam.
Sve ono Ã,,ega nema, ne moĹže se ni pokvariti!
ALFA u srcu,FIAT u garaĹži.

bos

Potrebna je i druga instrument tabla ukoliko njegova nema prikaz u tri reda nego samo u dva. 

zvezdo

Moze i obicna.
Dok nisam ugradio senzor i ozicenje uz pomoc dijagnostike sam  aktivirao tu opciju.
Skontao sam da mora da moze kada sam video drugarov GP sa auto Klimom i naravno senzorom temperature u retrivizoru a tabla obicna!!!
Ako iskopam slike stavit cu.
Sve ono Ã,,ega nema, ne moĹže se ni pokvariti!
ALFA u srcu,FIAT u garaĹži.

frend

Cudno mi je to od pocetka da nema, imam klimu i imam retrovizore s s elektricnim upravljacem i odmagljivanjem retrovizora, na instrument tabli imam 2 reda brojki, tako da ne znam. Cudno mi je da nema temperature. Mozda bi temp. trebala biti na original radiu kojeg nemam nego je neki obicni. Na koji nacin se to moze provjerit?

zvezdo

Ne moras razbijati glavu, Nemas temperaturu.
Vanjska temperatura se prikazuje jedino na displeju ins table.
U Fiatu su takve skrtice da je to neverovatno!
Sve ono Ã,,ega nema, ne moĹže se ni pokvariti!
ALFA u srcu,FIAT u garaĹži.