Lampica grijaca

Autor abarthpz, 31 Srpanj 2016, 20:20:29

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

abarthpz

Pozz ekipa,
Vec neko vrijeme blinka mi lampica grijaca, tj kad upalim auto, ostane mi blinkati 15-tak sekundi i onda se ugasi.Auto pali normalno, bez problema
Ljubimac u pitanju je Grande Punto 1.3 MJT 55 kw, 2006 god, 150 000 km

babinjo

 Pregorio ti je jedan ili viÅ¡e grijača to ćes vidit kad ih budeÅ¡ mjenjao.jel se lampica pali svaki put pri paljenju auta jer meni se na stilu jedanput upalila i nakon provjere grijača svi ispravni pa pretpostavljam da je u pitanju bio loÅ¡ kontakt na releju ili na samim grijačima, u svakom slučaju ako ih nećeÅ¡ sve mjenjati onda ih ispitaj.

abarthpz

Pali se svaki puta kad palim auto.
Otprilike kako to ide kod izmjene grijaca, cijena , moraju li se svi mijenjati?

babinjo

Ne moras sve mjenjat mada ja bih sva četiri zamjenio jer pretpostavljam da ih dosad nisi mjenjao a cijena je oko stotinjak kuna po komadu ovisno o proizvoÄ'aču.

abarthpz

Da, i ja mislim da bi najbolje bilo sve promijeniti, pa sam miran sto se toga tice.
Vidjet cemo sta kaze majstor.  :neznam:

franjo-fritz

A možda je i rele grijača...
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Multijet

Ja mijenjao na 1,9 mjetu sva četiri,oko 400 kuna Bosch original made on china😬

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

0989739290

danijel044

Su fake ili samo made in china? I mene to ceka na mom ....tvoj je 8v? jel drama izvuc ih sve?

abarthpz

 Da li je pametno vozit se tako do hladnijh dana, jer sad pali bez problema?

crev1986

Kad  dojdu niske temp onda budes vidio kako ce palit. Promjenis sva 4 i miran si par god

Multijet

A ne znam,ambalaža bosch,poslikam kad doÄ'em doma. Moj je 8v i vele da hoće puknuti kad se vadi,meni je majstor mjenjao. I da,palio je bez problema,samo je javljao greÅ¡ku i jedan je izgorio
0989739290

zvezdo

Hoce puknuti i to cesto! Ukoliko se nemoze odvrnuti nikako samostalno pokusavati nekom polugom ili sl. Odvesti u krsten servis pa ako im pukne njima je pukao.
Sve ono Ã,,ega nema, ne moĹže se ni pokvariti!
ALFA u srcu,FIAT u garaĹži.