GP 1.9 mjet 96kW specifikacija baterije

Autor xtr3m3, 26 Rujan 2016, 10:56:00

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

xtr3m3

Pozdrav,

pokušavam identificirati problem težeg paljenja auta nakon zamjene baterije u jednom servisu na njihovu preporuku (sada je energizer 60Ah, moram pogledati koja je struja). Auto teže pali na način da nekad ne upali iz prve, nekad duže vergla itd. Po raznim forumima kažu da je razlog upravo pre slaba struja ispitivanja akumulatora, ili kako se to već definira.

kratko i jasno, zanima me koja se original baterija ugraÄ'uje za takve motore (1.9 mjet 96kW). na internetu ne pronalazim tu info :/

Multijet

0989739290

xtr3m3


the-rider

ako je baterija nova i dobra ona nije sigurno kriva, anlaser vuce kilowat-dva, tih 200-tinjak ampera ca svaka baterija dati
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

xtr3m3

Citat: the-rider  u 28 Rujan 2016, 19:17:07
ako je baterija nova i dobra ona nije sigurno kriva, anlaser vuce kilowat-dva, tih 200-tinjak ampera ca svaka baterija dati
inžInjer elektrotehnike

gandi

Ako ti moze pomoci, meni je alfa dosla sa 60 Ah akumulatorom, kad je krepao stavio sam Toplu Top 78Ah, 780 A. Mislim da je to najveca koja stane na nosac.
Auto dulje vergla jedino kad ga hladnog palim prije nego grijaci odrade svoj ciklus i kad krepa grijac (ili nekoliko njih), u svim ostalim slucajevima odmah pali.
To sto je baterija nova ne mora znaciti da je dobra / kvalitetna. Na njoj moze pisati da ima recimo 500 A ( 6kW) startne snage, ali je pitanje koliko vremena moze isporucivati tu istu snagu prije nego drasticno padne zbog praznjenja, kemijskih reakcija unutar baterije koje uzrokuje protok struje, zagrijavanja koje ista ta struja uzrokuje itd itd itd.
Druga stvar koja jako utjece na kvalitetu nove baterije je nacin transporta i skladistenja. Baterija koja stoji u nekoj improviziranoj hali ce se uvelike razlikovati od baterije koja je bila propisno skladistena, iako su jedna za drugom sisle sa trake

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

Multijet

Da ne postavljam novu temu,stvar je sljedeća; Jučer oko 16 sati moj gp nije htio upaliti,kaže supruga da su samo kazaljke zatitrale i samo jedanput škljocanje anlasera i muk. Kolege sa posla upalile auto na kablove i došla doma. Oko 22,30 priključim punjač i punio se do 9,00,upalio od prve. Tester je pokazao ovo:

Alternator je novi stavljen prije godinu i sitno,120A,akumulator u 7 mjesecu 2014 i naravno sada izdahnuo kada je garancija istekla. Vaše mišljenje molim.
0989739290

topolino

To je dobro izraden akumulator jer je izdahnuo upravo kada je predvidio proizvodac da bi trebao izdahnuti :DD:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Multijet

0989739290

xtr3m3

mda, moj enerÄ'ajzer ima 60Ah i 540A CCT, ići ću u servis zamjenit za 63Ah i 610A CCT. javim rezultate

Gp_sportRi

ja sam kupio nedavno exide premium od 64ah, cini mi se ok a tu su i 3g garancije  :huepfen024: