Mišljenje o Puno Evo 1.6 120hp

Autor Slusko, 04 Studeni 2016, 11:04:43

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Slusko

Bok,
kupujem punto-a i za oko mi je zapeo sljedeći auto:

http://www.njuskalo.hr/auti/punto-evo-1.6-multijet-16v-dizel-sva-oprema-odlican-pogledaj-video-oglas-20434908

Da li netko zna kakav info o autu?
Bio sam ga otišao pogledati i primjetio sam kad sam otvorio čep ulja iz motora se čuo zvuk zvoncanja pa me zanima da li je to normalno ili?
Hvala!

DinoG

Ja ti mogu samo reci da nije ful oprema. Nema kožu i panoramu, bar ovako na brzinu sto sam vidio

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk


Slusko

Ima kožu na vratima i nešto na zicu. No mogu pregristi, najbitnije mi je da je motor u dobrom stanju...

DRAGON

Jel je uvoz ili kupljen kod nas, ako je kod nas, provjeri kilometražu, ako je tocna, nebi trebao imat neke probleme.
Kad dignes cep, moguce da jace cuješ beregastu, nije neki problem. Izvuci šipku od ulja. Ako nisi siguran u motor, a tija bi ga uzet dogovori se sa covikom pa ga spojite na comp da vidite jel ima grešaka.
Ako je sve ok, lipo radi i lipo se vozi, sve drugo je kao i kod ostalih, puka sreca

DiscoVolante

Vjerojatno je uvoz, mislim da se kod nas nisu nudili s tim motorom.

Taj 1.6 je najbolji izbor za Punto, puno je mirniji od 1.9 i jači od 1.3, a ide i više nego pristojno.

Jedino bih ja pucao na Sport paket opreme, auto je dosta atraktivniji i ljepše se vozi.

Slusko

Kod covjeka je godinu i pol. Auto se ok vozi, nema nekih nepravilnosti niti zvukova. Sutra ću ga ići pogledati po danu pa cemo vidjeti...

Tom636

Ja ti imam 1.9 96Kw,2007,uzeo sam ga u njemackoj sa 136000 km
Auto me sa uvozom i regom izasao 5100 E
Autic nema greske,ide fenomenalno,potrosnja odlicna...