Punto Evo Abarth EsseEsse sa 180ks

Autor Redakcija portala, 13 Srpanj 2011, 16:17:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

KA2001MR

nije se popeo cijenom do miceka i impreze jel ne kosta 40kâ,¬ samo ga se nenre kupit u Hr pa se sa svim davanjima cijena digne.
ni vani nije jeftin u odnosu na konkurenciju sa vise konja i to mu je definitivno najveca mana, ali u jednu ruku i garancija da ga svaki balavac nece vozit.

da je trebao bit jeftiniji i 20-ak konja jaci, je definitivno je morao, al hebi ga, da imaju i malo mozga zgurali bi onaj 1.8 turbo u esseesse i da *** ostalima sve po redu.
onda bi i opravdao cijenu.

premda koliko sam uspio skuzit da su u abarthu zadovoljni prodajnim rezultatima
removed by admin... :ok:

Miha.

Samo kaj je to esseesse, da bar abarth ima 180ks :( Al kaj je tu je bar je najljepši :no2:

KA2001MR

eh, nije bas sve u ljepoti, s obzirom koliko kosta i ostalo mora bit na nivou
removed by admin... :ok:

zeus

Evo jedan je u oglasniku.

Abarth 1.4 turbo , 21 000 ojra

Dosta isplativo s obzirom na kilometražu (700)


zvrk

I kolega sa Alfista takoÄ'er prodaje svoga, tako da su to već 2 kom. slobodna za upecat, normalno za onoga tko ima love...  ;D

zeus

Istina...

Onom kome je svejedno da li će vozit fiat ili renault,ili vw, ili forda, njemu je čudno...Al postojimo mi budale kojima abarth predstavlja nešto više... Kao što je zvrk rekao...Kupuješ brand.

Ja bi osobno radije kupio abartha sa 700 km nego novog clia...

Pa nek sam budala ;)

stilista

kao sto neki kazu svatko ima svoje veselje....
ovako svi pricaju price ali druga stvar je kad su novci u rukama  ;)

zeus

Istina...

Činjenica je, da bi obzirom na preformanse trebao bit jeftiniji..al jbg..abarth je abarth. Ionako ga većina od nas nikad neće ni vozit tako da...možemo mi mlatit praznu slamu.

luka

Običan Evo mi nije nikak sjeo, ali ovaj EsseEsse mi je predobar.

cicili

ja koliko znam svi ti abarth-i su sastavljeni. to mi je pricao mali benussi da je u hrvatsku doslo nekoliko abarth kitova (zbog testnih voznji) i da su sastavljeni a org abarth kod nas niti nema homologaciju koliko znam.
dali je istina pojma nemam.

zvrk

Što točno znači abarth kit? pa tu je sve od motora, ovjesa, kompletne unutrašnjosti, vanjskog izgleda....

:82:

cicili

pa koliko sam ja shvatio da. jer on ga je htjeo sebi uzet ali navodno da nema homologacije za hrv i zato se niti ne prodaje kod nas.


Miha.

To je ~3600â,¬, ako se nevaram :)

zvrk

aha...

A jel postoji razlika izmeÄ'u tog "originala" i tog "kita"?
Jer mi se čini i da je original zapravo isto to.....ubačen kit na isporučen novi punto iz tvornice bez tih običnih oem dijelova...